Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » A családi adókedvezmény...

A családi adókedvezmény igénybevételéhez nőgyógy, védőnő, vagy háziorvos tud papírt adni?

Figyelt kérdés
És ezt jól gondolom, hogy érdemesebb apuka nevére igényelnünk? Én ugyebár már nem sokáig dolgozok.
2017. jan. 13. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
nőgyógyász....
2017. jan. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak ha gyesre vagy csak jogosult, akkor van jelentősége hogy ki igényli. Vagy ha több gyerek van.
2017. jan. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász, de csak megőrizni kell 5 évig. Apukának csak nyilatkoznia kell az arra hivatott nyomatványon.
2017. jan. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Magzati adókedvezményhez nekem a nőgyógyász adott volna igazolást, de a központi védőnőhöz hamarabb mentem, így ő adott az ottani orvos igazolásával.


Táppénz, csed, gyed alatt igényelheted te is. Egyedül a gyes alatt nem érvényesíthető!

2017. jan. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!