Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ha 6 hónappal szülés elött...

Ha 6 hónappal szülés elött elmegyek táppénzre mint veszélyeztetett terhes akkor kevesebb lesz a csedem, gyedem?

Figyelt kérdés
2017. jan. 15. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Mihez képest? Ha van elég ledolgozott időd a tp. időszakát átugorják... Az előtte lévő 6 hó átlagát veszik. Ebből számolják.
2017. jan. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
1, akkor is átugorják, ha nincs neki
2017. jan. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A táppénz bem lesz alapja a csed, gyed összegének.
2017. jan. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A táppenzt megelőzően van 1 év folyamatos 8 órás munkaviszonyom.
2017. jan. 15. 18:20
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen kicsit hülyén fogalmaztam. Arra akartam utalni h akkor számolják 6hó átlagát... Ha nincs annyi akkor kevesebb hó átlagát veszik... stb.


1-es voltam

2017. jan. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
annak a sok félbolondnak, aki a kettőt lepontozta: mutassatok már hivatkozást arra, hogy beleszámítják... komolyan, ez az oldal hülyék gyülekezete.
2017. jan. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

3 különböző ember is mondta nekem, hogy azért mert táppénzen volt ezáltal kevesebb lett a Gyede. Köztük az orvosom is akinek a felesége nemrég szült. A könyvelőm nem tud 100%-ban meggyőző választ adni (tehát ő sem tudja de szerinte sem számít bele)

Ki az aki ezt megtudja mondani nekem 100%-ra?

Köszönöm a válaszokat!

2017. jan. 15. 20:42
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
OEP válaszol neked, de ellátás soha nem ellátás alapja!
2017. jan. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ellátás nem lehet ellatás alapja, ezáltal a táppénz se a csednek, gyednek. Ez 100%!!! Akik azt mondták, hogy emiatt lett kevés az ellátásuk, azok tévednek. Valószínüleg egyáltalán nem értenek hozzá, hogy mi alapján meg hogy van számolva, és azt hiszik azért annyi amennyi, mert előtte tp-zen voltak. De nem.
2017. jan. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!