Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Számít esetemben a béremelés?

Számít esetemben a béremelés?

Figyelt kérdés
Kérdésem a következő. Most még CSED-et kapok, mai napig, munkahelyemen keresztül lett megigényelve a GYED, arra ugye majd mostantól kapom a határozatot. A fizetésem emelkedett, br. 170e-ről br.206e ft lett. Ez befolyásolja a GYEDem összegét? Az új bér szerint kapom, vagy a régiből számítva? Az emelésről szóló papírt aláírtam, közalkalmazott vagyok, önkormányzat a kifizető hely - ha ez számít
2017. febr. 8. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A gyeded nem lesz ettől több. Emelték a fizetésed, többet kapsz majd, ha ismét dolgozol.
2017. febr. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen alapból én is így gondolom, csak volt itt egy kérdés-válasz, ami miatt elbizonytalanodtam. Illetve ugye nekem még nincs megállapítva a GYED-em, ezért merült fel.
2017. febr. 8. 19:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nem, esetleg következő babánál számithat.
2017. febr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!