Ági83 kérdése:

Szabadságos kérdés!?

Figyelt kérdés
Akik három évig voltak otthon a gyerekkel,azok átlag mennyi volt a szabijuk mikor vissza mentek dolgozni? Van akinek két hónapnyi szabija is volt összegyűlve? Mire számíthatok,ha letelik a gyes? Ki lehet venni akár három hetet is egyszerre? Az ovi kezdés miatt kérdezem augusztusi a gyerek.
2017. febr. 17. 13:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
7%
Ha 3 evig otthon vagy, 3 ev ki nem vett szabi gyulik ossze, nem? Esetemben pl. 3x24 nap. A munkaltatonaltalaban szereti is ha kiveszed a felgyulteket mielott visszamesz, es csal a targyevi aranyos mennyiseget hagyod bent. Nalunk legalabbis.
2017. febr. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

Jesszus első válaszol, ezt honnan veszed????

A csed idejére, és a gyed első fél évére jár szabadság, utána nem. Az hogy pontosan mennyi, az attól is függ, hogy mennyit vettél ki már abban az évben, hány napra vagy alapból jogosult stb. A felgyűlt szabadságot persze, hogy ki lehet egybe venni, általában ki is szokták, vagy egyben kifizetik.

2017. febr. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm!csak azt nem értem akkor a bérpapíron a januárin miért 37 nap van írva.
2017. febr. 17. 13:20
 4/15 anonim ***** válasza:
17%
Ezert kerdeztem es nem kijelentettem mert en is tudni szerettem volna a napok szamat, masodik, attol meg nem kell paraszt modjara nyolcvan felkialtojel meg jesszusozas..
2017. febr. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezeken a napokon felül még járnak pótszabadságok is a gyermek után.Nekem is 38 nap szabi gyűlt össze.
2017. febr. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
De ha valamit nem tudsz, akkor miért válaszolsz? Pláne kérdéssel. Ráadásul alapból nagyon együgyü levezetés volt, még akkor is ha feltételezted, hogy az összes otthon töltött időre jár szabadság. Még akkor is függne attól, hogy mennyit vettél ki előtte, mikor mész vissza, mert aszerint arányosítani kell. Most háboroghatsz amiért szóvá tettem, de ez van. Amiről nincs fingom se, abba nem ütöm bele z orrom. Max figyelem a válaszokat, ha engem is érdekel.
2017. febr. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hát alapból szerintem 22 nap körül jár (33vagyok) +2 nap a gyerekre. Mikor eljöttem ápr 1- jén talán 7 napot vettem ki addig. Akkor valószínű a 37 nap szerintetek.
2017. febr. 17. 13:54
 8/15 A kérdező kommentje:
Ja plussz táppénzen is voltam terhesség alatt 5 hónapot.
2017. febr. 17. 13:56
 9/15 anonim ***** válasza:
93%
Táppénz idejére egy idő után nem jár.
2017. febr. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
Igen, reális a 37 nap. A táppénznek csak az első 30 napjára jár szabadság, utána nem.
2017. febr. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!