Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Mit igényelhetek, mi jár nekem?

Mit igényelhetek, mi jár nekem?

Figyelt kérdés

Most február 28-án lejár a szerződésem mint közmunkaprogramban dolgozó munkairányító (br. 117 245 FT) Nem kapok új szerződést mert kismama vagyok. 2013-tól éves szerződéseim voltak.Szeptember közepére vagyok kiírva. Mire leszek jogosult?

Ha vissza vennének mint segédmunkást (br. 81 530 Ft) akkor mire leszek jogosult és mennyit kapok ha májustól tápénzen szeretnék lenni?



#GYES #gyed. gyet
2017. febr. 21. 18:33
 1/1 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem lesz munkád,akkor csk gyes+családi fog járni,és táppénzre nem tudsz majd menni.Ha visszavesznek,akkor a terhesség 91.napjátol igényelheted a magzati,majd szülés után a családi adókedvezményt,es kapsz csedet majd gyedet.Valamint szülés után jár az egyszeri anyasági.Az akkor ials jár ha nincs munkád
2017. febr. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!