Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Mért küldték el a Tb kiskönyve...

Mért küldték el a Tb kiskönyvemet?

Figyelt kérdés
Igényeltük a családi pótlékot, cseh is meg volt, most meg a gyed et kapom. Ma kaptam meg a levelet a Tb kiskönyveimmel. De mért küldték el. Hívtam őket de márcsak hétfőn lessz legközelebb ügyfél fogadás. Válaszokat köszönöm.

#támogatás #Tb kiskönyvemet #levél OEP
2017. márc. 9. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Mikor igényeltél családi pótlékot?

Ki küldte ki a TB-kiskönyve(i)d?

Van munkaviszonyod?

2017. márc. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tavaly júliusban. Az családtámogatási éstársadalombiztosítási főosztály... Meg volt igen.
2017. márc. 9. 13:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Szóval akkor most nincs munkaviszonyod. Mióta vagy gyeden? Mióta nincs munkaviszonyod? AMikor megszűnt a munkáltatótól nem kaptál TB-kiskönyvet?
2017. márc. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
4 hónapja kB. Minden papírt beadtam el is fogadták elis indították. Azért nem értem hogy mért küldték. De papírt se kaptam mellé hogy mért.
2017. márc. 9. 13:22
 5/8 A kérdező kommentje:
Meg kaptam beiskolázási adtam azt is
2017. márc. 9. 13:25
 6/8 A kérdező kommentje:
# be is adtam azt is
2017. márc. 9. 13:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Szóval akkor te küldted be nekik a TB kiskönyved? Akkor azért küldték ki, mert az nem kell nekik semmihez.
2017. márc. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ők kérték. de ha már nem kell nekik és azért küldték akkor kicsit megnyugodtam. nagyon Köszönöm majd hétfőn még felhívom őket. :)
2017. márc. 9. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!