Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Miért vonják a szabadságot?

Ági83 kérdése:

Miért vonják a szabadságot?

Figyelt kérdés
Jelenlwg gyesen vagyok. A szabijaimat mégis folyamatosan vonja a munkáltató! Ez hogy lehetséges ilyenkor is vonogathatja kettessével havonta? Segítene valaki?
2017. márc. 12. 15:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Gyes alatt nem is jár szabadság. Csak a csed idejére és a gyed első fél évére jár már szabadság.
2017. márc. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem hogy érted hogy vonják a szabijaid, de gyes alatt tényleg nem jár ha nem dolgozol mellette.
2017. márc. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Akkor végképp nem értem. Januári papírom alapján a 11 nap helyett már 37 nap volt ,a februárin már csak 35. Akkor hogy van ez?
2017. márc. 12. 15:27
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Milyen papírt kapsz te a cégedtől gyes alatt? Dolgozol gyes mellett?
2017. márc. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem dolgozom, eddig minden hónapban kaptam bér papírt csed és gyed idején is. Ezen van mennyi a kiadható szabi. Minden hónapban két nappal kevesebb a szabim. Ezt nem értem hogy lehet,hisz úgy tudtam tgyás után már nem vonhatnak. Egyébként gyárban dolgoztam,ha ez számít. Mire lejár a gyesem alig marad 23 napom,pedig kellene az ovikezdésig nagyon felgyült szabi.
2017. márc. 12. 15:45
 6/15 anonim ***** válasza:
A fizetés nélküli szabadságot hogy kérted meg?
2017. márc. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Amint van egy leheletnyi időd menj be a munkahelyedre számonkérni őket hogy mire fel van ez az egész. Ha jár szabi akkor sem vonhatják csak úgy, csak akkor ha már visszamész dolgozni és akkor úgy is azzal kezdesz hogy a felgyűlt szabadnapokat kiveszed. ez idő alatt semmilyen úton nem vonhatják le. meg előttem is írták hogy csak úgy nem is adhatnak, attól függ milyen jellegű ellátást kapsz. Ha ott nem kapsz választ akkor a TB-hez menj be, vidd a papírjaidat is.
2017. márc. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem töltöttem ki ilyen jellegű papírt,csak gyes igénylőt amit a cég küldött.
2017. márc. 12. 15:54
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen köszönöm utolsó valószínű az lesz! Mindenképpen utána járok csak gondoltam érdeklődöm itt is. Köszönöm a válaszokat mindenkinek!
2017. márc. 12. 15:57
 10/15 anonim ***** válasza:
Mikortól vagy GYES-en? És hogy érted, hogy minden hónapban 2-t levon? Melyik hónapokra vonta le? Itt csak egy példát írtál a levonásra. És ezeket a 2 napokat kifizeti?
2017. márc. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!