Kiszámolna nekem valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! December elejére vagyok kiírva ! 5 éves folyamatos munkaviszonyom van viszont csak 80ezer forintra es 6 órára vagyok bejelentve !


Kérdésem az lenne hogy mire leszek ezen paraméterek alapján jogosult? Es mennyi lesz kb ez az összeg ?

Valószínűleg végig dolgozni fogok mert a munkám ülő munka , nem megerőltető !


Válaszokat előre is nagyon köszönöm !


2017. ápr. 16. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy 6 órára vagy bejelentve nem lényeges. A brutto béredből leet számolni az ellátásokat, így nem mindegy, hogy ez a 80ezer netto, brutto, jön-e rá valami pótlék, van-e bónusz, vagy fixen mindig ennyi.
2017. ápr. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez a nettó ! A bruttó kb 130-140 körül van !


Köszi a válaszod !

2017. ápr. 16. 13:35
 3/6 A kérdező kommentje:
Pótlék bónusz nincsen sajnos !
2017. ápr. 16. 13:36
 4/6 anonim ***** válasza:
A bruttót tudd meg pontosan először is (munkaszerződésből, bérlapból, főnöködtől, b3rszámfejtőtől). A 70%-a lesz a bruttó ellátásod, csedhez vonj le belőle 15%-ot, gyedből 25-öt és megkapod a nettó összegeket amiket kézhez kapsz. Gyes fixen nettó 25ezer-párszáz ft.
2017. ápr. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja és az mindegy hogy végig dolgozol-e vagy elmész táppénzre ha fixen ennyi a fizud, mert a táppénz nem ront rajta.
2017. ápr. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm !!! :)
2017. ápr. 17. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!