Szerintetek gáz lenne?

Figyelt kérdés
8 hetes terhes vagyok és pultos/felszolgáló vagyok (pörgős a hely és 12 óra álló munkát végzek). Imádom a munkámat, de már úgy érzem hogy ezt sokáig nem fogom bírni. Fáradékonyság és állandó éhség gyötör, arra nincs időm, hogy egy szendvicset megegyek. Gáz lenne ha már június-júliusban eljönnék táppénzre? (A főnökömék tudják)

2017. ápr. 16. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Dehogy!!! Addig maradj, ameddig birod. 12 ora allas es ehseg, hat mondjuk ezt nem fogod birni mar 12. het elott sem.
2017. ápr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát szerintem se, de húzom ameddig bírom
2017. ápr. 16. 20:46
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Èn a helyedben beszèlnèk a főnökkel. Ha szeretnèl mèg egy picit dolgozni akkor mond neki, Hogy mèg bírsz menni akarsz, de nem 12be. Terhes vagy, a babának sem jó ès neked sem. Így az a baj nem tudod azokat az alapvető dolgokat megadni a babának amit kíván. Ne hajsd túl magad, ès a babát se terheld meg. Ne hogy valami baj legyen
2017. ápr. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rendben ez lesz szerintem a legjobb.
2017. ápr. 16. 20:52
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Én is pultos voltam. Jól éreztem magam, ezért késő éjszakáig tartó műszakot is vállaltam. Aztán a 12.heti Uh-n nem volt szívhangja a babámnak ;( nem tudni miért, de én azt gondolom, hogy pihennem kellett volna. Amikor újra teherbe esek AZONNAL táppénzre megyek.
2017. ápr. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

Beszélj a főnökeiddel.

Én is pultos voltam, de én nyugis helyen. 14 óra volt a műszak, de ennek kb 70%-át végigültem, és volt időm enni.

Mondd meg nekik, hogy te szeretnél még maradni, de ehhez az kell, hogy ne kelljen annyit állnod, és legyen időd enni. Ha ez sok plusz terhet ró a kollégákra, és úgy érzik ez igazságtalanság lenne, akkor elmész táppénzre, de nem ez az elsődleges célod.

Hátha találtok megoldást. Ha nem, akkor kiiratod magad.

2017. ápr. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
6-os vagyok, 37. Hétig dolgoztam, teljesen egészségesen született a fiam. Nem a pihenés hiányától megy el egy baba.
2017. ápr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
36%
Kedves 6-os ezt így nem lehet kijelenteni, hogy nem a munkától megy el a baba. Nem tudhatod, hogy kinek mit bír el a szervezete. Nálam pl volt köldökzsinór, egészséges méhlepény, az orvosom is azt kérdezte, hogy történt e valami trauma, vagy stressz. A munkám éppen stresszel járt, és volt mellékállásom is, az én esetemben erősen gyanús a sok megterhelő munka miatti vetélés.
2017. ápr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!