Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ha a Gyed alatt kiveszem a...

Sorba33 kérdése:

Ha a Gyed alatt kiveszem a szabijaimat és visszamegyek dolgozni, a Gyed extra mikortól jár, a munkába állás napjától vagy már a szabadnapokra is?

Figyelt kérdés
Kaptam fizetést, de jóval kevesebbet, mint amire számítottam.(viszont a szokásos Gyed-nél többet kb:30.000 Ft-al Az első gyermeknél 2014-ben megkaptam a szabira is a Gyed extrát(a bérpípírokban megnéztem). Itt most mi lehet a helyzet? Kb:100.000 Ft-ot hiányolok.

2017. máj. 3. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem gyed extrát kapsz, hanem gyedet munka mellett. Úgyhogy értelmetlen a kérdés. Nézd majd a meg a fizupapírt, hogy miért annyit kaptál.
2017. máj. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pótlékos munkakör?
2017. máj. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem nincsenek pótlékok. Most még itthon vagyok erre a köztes szabi időszakra vagyok kíváncsi. Akkor végülis a kérdés az lenne, hogy a fennmaradt szabik kivételére jár a fizetés? Ha igen mennyi?
2017. máj. 3. 18:02
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szabira ugyanannyi fizetés járna, mint amúgy. Bérpapír mit mond? Hónap elején volt a változtatás? GYED-del semmit nem kell csinálni, az folyamatosan jár, ugyanazon a jogcímen, akkor is ha szabin vagy, meg akkor is ha dolgozol, meg akkor is ha nem. Nem kell GYED extrának hívni, az csak simán GYED.
2017. máj. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a gyededet is a munkáltatód utalja? nem lehet, hogy a gyedet megkaptad, a fizut meg még nem?
2017. máj. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5 vagyok, az lemaradt, hogy ha többedik gyerek, nem lehetséges, hogy amit kaptál, az a gyed+adókedvezmény? Már ha te veszed igénybe. Vagy ez a fizud volt, és a gyed meg külön jön (bár azt meg meg kellett volna már kapd). A hónap első napjától voltál szabin?
2017. máj. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen ápr 1-től. Nem tudom mi lehet bérpapír még nincs. Még nem akarok reklamálni, jó kis kezdet lenne....
2017. máj. 4. 06:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!