Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Kit kell hivnom az anyasagi...

Kit kell hivnom az anyasagi tamogatas miatt?

Figyelt kérdés

Mar tobb mint egy honapja varok ra azota csak azt mondjak hogy most ekkor kapom,most akkor kapom es soha nem jon.

Most megint azt mondtak hogy hetfon vagy kedden,nem jott es most azt mondjak hogy elvileg 2heten belul.

Kinel kell erdeklodnom ez miatt?



2017. máj. 10. 08:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért eddig kinél érdwklődtél?
2017. máj. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Államkincstár intézi ha jól tudom.

Próbálj meg esetleg házon belül egy másik telefonszámot is, hátha egy jobbfejebb, segítőkészebb munkatársat találsz..


Amúgy mindenhol 8 napot írnak elbírálásra szóval igenis joggal kérdezgeted őket..


Én ezeket találtam:

"Valamennyi családtámogatási első és másodfokú ügyben az alábbi telefonszámokon"

0620/881-9535 - 0630/344-0045 - 0670/460-9005

2017. máj. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
leadtál hozzá mindent? Lehet, h az ügyfélszolgálatos nem tudja, csak azt mondja, amit ő gondol, hogy most már kapnod kell, közben meg megy a levél a hiánypótlásról. Hol adtad be? én ügyfélkapun, lefényképeztem és csatoltam az iratokat, amit kértek, és 3-4 nappal később meg is kaptam
2017. máj. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!