Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Udvozlet, kedves valaszolok,...

Noeszab kérdése:

Udvozlet, kedves valaszolok, megkesett (negy honapja szultem) csed igenylest kovetoen (jun elejen igenyletem baba mutetjei miatt) jar-e februar eleji szuleteseeig visszamenoleg?

Figyelt kérdés
Kedves Valaszolok, sziasztok,4 honapja szuletett masodik babank es baba mutete stb miatt elmaradt a CSED igenylese eddig, s most mult heten potoltam, mondtak, hogy meg is kapom, (masik kisgyermekkel gyed-en vagyok ) csak ket havit lehet visszamenloeg igenyelni, mondta a munkaltatom, de en ugy olvastam, hat honapra visszamenloeg igenyleheto, s ebben meg benne vagyok, most negy honapos a picur. Van esetleg tapasztalatotok, melyik a helyes informacio? Koszonettel minden jot
2017. jún. 7. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem 6, de az oep.hu-n le van írva.
2017. jún. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Itt én is így olvastam (6 hónapra visszamenőleg):

[link] is ig%C3%A9nyelhet%C5%91 a csecsem%C5%91gondoz%C3%A1si d%C3%ADj?

2017. jún. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
pénzbeli ellátás hat hónap, családtámogatási ellátás két hónap.
2017. jún. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

6 hónapra visszamenöleg, sőt ha a baba kórházba volt, a kijöveteltől számítva 1 évig lehet visszamenőlegesen igényelni!

Gyes esetében viszont csak 2 hónap!

2017. jún. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!