Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Az apuka fizetése bruttó...

Az apuka fizetése bruttó 490ezer ft,3 gyerek után mennyit kapok? Válas után közölte semmit sem fizet a gyerektartáson kívül.

Figyelt kérdés
Az én fizetésem bruttó 310ezer ft. De a gyerekek költségeit épp hogy fedezi. A legkisebb 2 éves gyógytornára, fejlesztőre hordjuk, ételallergiás is havi 140 ezer nem elég rá. Azt érzem elbuktam :(
2017. júl. 29. 00:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ennyibol meg futja a tandijra, hisz az "csak" 75ezer/ho. A beveteled igy sem lesz keves, ahogy mar elottem kiszamoltak. Ha nem tudod megoldani, akkor nem marad mas, csak az allami.


Off: mi kerul 85ezerbe a fejlesztesnel? Mi a baj, hogy ennyire surun (gondolom minden hetkoznap) jartok uszni es tornara?

2017. júl. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
64%
Nyilvánvaló hogy a gyerekek innentől kezdve nem járnak magániskolába és a kicsi fejlesztését is államilag kell megoldanod.
2017. júl. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
94%
A megadott fizetesek alapjan valas elott kb. 135.000 Ft az egy fore juto bevetel, valas eseten 130.000 Ft. Gyerekekkent kb. 5000 Ft-tal jut kevesebb havonta. Valoszinuleg az apuka elviszi oket lathatasra, tehat akkor nala esznek, alszanak, tehat az az 5000 Ft ki is egyenlitodik.
2017. júl. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
64%
Vissza kell venni az igényekből, ennyi. Nekem is 3 gyerekem van, önkormányzati oviba járnak és állami iskolába. A nagyobbat hordtam magánba tsmt tornára, az havi 8-10 ezer Ft volt. Addig jártam a szakszokgálatpkhoz, míg megkaptuk az oviba az utazó gyógypedagógust és tsmt terapeutát is és most a suliba is megkapjuk. A gyerek fejlődik így is. Nagyon sajnálom, hogy elváltok, biztos nehéz lesz egyedül 3 gyerekkel, de a bevételed bőven elég lesz. Ha már nem futja magánra, akkor jó az állami is, gyerekek százezrei járnak állami oktatásba és a szakszolgálatokhoz.
2017. júl. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Vazul65 válasza:
35%

> erre jön az étkezés és az utiköltség ceglédről hordjuk pestre heti 4x autóval.

7 literes fogyasztassal ~65k / ho, es ez csak a benzin. Olaj, szerviz, amortizacio stb. meg plusz penz. Inkabb add el es koltozzetek BP-re.


> ...évi 900ezer a tandíj mindketten magániskolába járnak. Ezt a férjem nyomására kellett, hogy jó helyen tanuljanak.

LOL, csak maganiskola miatt meg nem lesznek sikeresek. Akinek esze es szorgalma van az allami iskola utan is boldogulni fog.


> Ezt én magam nem tudom megoldani.

Akkor le kell adni az igenyekbol.


> Így is óriási balhékat csinál mert nem megyünk nyaralni, meg hogy elköltözünk.

Elkenyeztetett kis suttyo. Nem o tehet rola.

2017. júl. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
80%

Nekem is fejleszteni kell a kicsit,nagy sulit kezd. Mi összesen 2n vagyunk annyi fizetésből mint te! S 4en vagyunk.. Bkvval járunk,nincs autonk.egyikünk fizetése szinte elmegy a fizetnivalokra

Magánsuli? UgAnmar... Sima kerületi suli. Ha Deveny Anna tornára kell a picit vinni,az nincs ennyi... Ja igen,Bence nekem is allergiás.

2017. aug. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!