Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ha bemegyek egy kormányablakba...

Ha bemegyek egy kormányablakba, minden nyomtatványt megkaphatok, amik a szülés után szükségesek lesznek?

Figyelt kérdés

Családi,egyszeri anyasági,gyed,és még mi is?

És majd ezeket kitöltve,minden egyébbel együtt ugyanide kell,leadni?


2017. szept. 7. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hívd fel Őket telefonon!

Én az internetről hivatalos oldalról töltöttem le és nyomtattam ki Őket.megnéztem videón h kell kitölteni(nem kell hozzá sok ész amúgy) és amikor kellett bevittem a kormanyablakba ahol atneztek h minden oké-e.kb Ennyi.

2017. szept. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én előre letöltöttem a hivatalos oldalról,kinyomtattam,kitöltöttem őket és a szülés után már csak a gyermek születési dátumát és a taj számot kellett beírni. Kormányablaknál pedig egyszerre leadta a férjem.
2017. szept. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
Kérdésedre a válasz : igen.
2017. szept. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊
2017. szept. 7. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!