Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Szülés előtt igényeltem...

Szülés előtt igényeltem csedet, hol kell leadni a születési anyakönyvi kivonatot/ taj-t szülés után?

Figyelt kérdés
Hogy működik a hiánypótlás? A munkahelyem azt mondja nem az ő dolguk, akkor valami hivatalba kell küldeni? Mit kell hozzá csatolni?
2017. okt. 10. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha kifizetőhely a munkahelyed akkor nekik kell leadni,ha nem,akkor az OEP inztézi.
2017. okt. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az Oepnek, újra ki kellett töltenem a Csed igénylőt a gyerek adataival + az anyakönyvi kivonatot mellékelni.
2017. okt. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 4 évvel ezelőtt szülés előtt igényeltem a csedet. Szülés után pár nappal mentem személyesen a legközelebbi OEP-hez, és bemutattam a születési anyakönyvit, és kértem is a TAJ számáról egy igazolást.

Így nem kellett megvárnom, míg megérkezik a TAJ kártya, tudtam igényelni a családit, anyaságit.

2017. okt. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!