Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Lejárt a gyedem, igényelnem...

Lejárt a gyedem, igényelnem kellet volna valahol a gyest, vagy automatikusan megy magától ez a dolog?

Figyelt kérdés
2017. okt. 13. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Igényelni kell.
2017. okt. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmi nem automatikus, mindent igényelni kell
2017. okt. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igényelni kell. Nekem májusban lejárt megigényeltem de még semmit nem kaptam.
2017. okt. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3-as. Májusba igényelted,július elején már fel kellett volna őket hívnod,hogy mi a gond.

A második hónapba én is hívtam őket, annyit rontottam,hogy csak azt a gyereket írtam bele aki után kérem..azt mondták,hogy pár napja postázták a hiánypótlásról a papír (már lejárt a gyes,de még a mai napig nem ért ide az úton lévő hiánypótlásról a papír..) mondjuk a telefon után ügyfélkapun újra egyből elküldtem az igénylést.


Amúgy kérdező, pl ügyfélkapun tudod igényelni,kormányablaknál,netről letöltve a nyomtatványt postán is elküldheted nekik

2017. okt. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!