Akkor mit kapok, ha nem dolgoztam még de fizetem a tbt?

Figyelt kérdés
És mik a feltételei annak, hogy ezt megkapjam? Milyen pecsétek, vizsgálatok?

2017. nov. 7. 19:14
 1/7 A kérdező kommentje:
(pontosabban biztos nincs meg annyi bedolgozott munkanapom, háztartásbeli vagyok, a tbt meg ugye kötelező fizetnem, ezért fizetem)
2017. nov. 7. 19:19
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyes+családi pótlék,ami összesen 37 ezer forint.Ezen kívül szülés után jár az egyszeri anyasági támogatás,ha rendszeresen jártál terhesgondozásra.Annak az összeg 64 ezer forint ha jól emlékszem.Plusz ha az apukának van munkája,akkor jár a havi 10 ezer forint adókedvezmény.
2017. nov. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16%
Csodálatos, még egy nő aki az állam nyakára szül. Nem elég hogy te nem teszel semmit a közösbe csak kiveszel, most már gyarapítod is a létszámot?
2017. nov. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pontosan melyek lennének azok a vizsgálatok, amiken részt kell vennem, ha megszeretném igényelni?
2017. nov. 7. 20:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Terhesgondozás, védőnői látogatás
2017. nov. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Konkrétabban? Hány alkalommal és milyen vizsgálatok ezek?
2017. nov. 8. 17:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Elvileg 4 pecsét kell, sima orvoslátogatás, nőgyógyászati vizsgálat, amikor kb. havonta van, illetve a védőnőhöz külön kell menni, ő súlyt mér, vérnyomást, szívhangot néz, vizeletet, felviszi az az eredményeket a kiskönyvbe, ilyesmi. És ebbe a "pecsétbe" nincs benne a kötelező ultrahangok, vérvételek, azok pluszban vannak. De keress rá neten a terhesgondozásra, ki fogja adni a részlezes terhesgondozási protokollt.
2017. nov. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!