Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Diplomás gyedet igénybe lehet...

Diplomás gyedet igénybe lehet venni levelezői aktív hallgatói jogviszony alatt?

Figyelt kérdés
A párom várandós, én dolgozok van alkalmazotti munkaviszonyom már 2 éve, illetve mellette tanulok levelezői tagozaton egyetemen, 4.félévembe vagyok. A párom jelenleg nem dolgozik. Így ha meglesz a gyermekünk igénybe vehetem én a diplomás gyedet, úgy hogy mellette folytatom a munkámat?? Egyáltalán igénybe vehetem?

2018. febr. 27. 13:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Munkaviszonyod van, ergo abból számolják majd a gyedet. Emellett lehet dolgozni, de azt ne feledd, hogy ha te az apuka vagy, csak a 6. hónaptól veheted igénybe. Addig anyuka lehet gyesen.
2018. febr. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ahpgy az első irta a munkaviszonyod alapján jár majd neked a gyed. Diplomás gyed nem jár amúgy csak nappali kèpzés esetèn
2018. febr. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!