Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ha a munkáltató utálja a...

Ha a munkáltató utálja a táppénzt, akkor pontosan akkor kapom meg, amikor a fizetést szoktam?

Figyelt kérdés
Január eleje óta vagyok itthon, múlt héten kaptam egy január havi táppénzt, amely elég kevés volt. Gondolom az első másfél hét. Számíthatok rá most a hónap elején, hogy utalják a következőt?
2018. márc. 1. 11:38
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem utálja, hanem utalja 😄 de lehet,hogy utálja is 😂
2018. márc. 1. 11:38
 2/7 anonim ***** válasza:
17%
Nem hiszem, hogy szabályos így. Feltételezem, hogy ugyanakkor kell utalnia, amikor a fizetést, feltéve, hogy időben leadtad a szükséges papírokat.
2018. márc. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, folyamatosan időben adom le, ahogy megkapom 2 hetente.
2018. márc. 1. 11:41
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Szia, nekem is össze-vissza utaljak több reszletben, én sem értem, pl. Január elején 10.000 ftot kaptam, felhivtam őket, azt mondták, hogy kapom hokozben is. Míg nővérem mindig egyosszegben kapta. Valaki jártas ebben? Én is küldöm 2 hetente a papírt.
2018. márc. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Èn mindig hó végén adtam le egyszerre a papírokat, még a zárás előtt! Következő hónap elején egyösszegben kaptam meg a táppénzt ugyanakkor amikor a fizetéseket utaltál!
2018. márc. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
Elvileg igen, de lehet hóközi utalás is. Jó lenne ha naluk kèrdeznèl utána mert ők tudják mit mikor és hogy utalnak, az hogy más másik helyen hogy kapja az tökre nem számit neked.
2018. márc. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a munkahelyem utalta/utalja egyszerre a rendes bérekkel.
2018. márc. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!