Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Babát szeretnénk férjemmel de...

Babát szeretnénk férjemmel de csak ugy vállalok ha gyedet kapok. Hogy van ez? Mennyi bejelentett órának kell lennie?

Figyelt kérdés
Előző munka helyemen nem voltam bejelentve normálisan 2 órára csak ott 8 honapot dolgoztam Decemberbe 22 én ki léptem De januárba már tálaltam másik munkát. Ott 8 órára vagyok bejentve. A 2 órás bejelentés is számít?
2018. márc. 16. 07:30
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Igen

A lényeg h az előző két évben legyen 365 biztosított napod!

2018. márc. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2018. márc. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Időben számít, pénzben viszont soha nem mindegy, mert a csed/gyed nem fix, hanem fizetésfüggő. Kaphatsz te olyan keveset is gyedben, hogy gyessel is jobban járnál.
2018. márc. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
Csak azon a munkahelyeden elèrt bér számit ahonnan igènyled. De lehet valaki 2 órában is magasabb bèrre bejelentve mint más 8-ra.
2018. márc. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha már várandós vagyok de még dolgozok az is belle fogg számítani ?
2018. márc. 16. 08:39
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Igen. Ahogy írták, a szülést megelőző két évben kell 365 nap munkaviszonyodnak lenni.

Az öszeg kiszámításánál visszamennek a szülést megelőző 3. hónap végéig, és az azelőtti 180 nap átlagát veszik.

2018. márc. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%
4-es vagyok, aki lepontozott elárulná mi nem tetszett neki?
2018. márc. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor csak az uj munkahelyem számít ott fizetnek rendesen . Ki meddig dolgozot várandósan?
2018. márc. 16. 18:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a 8. hónapig terveztem dolgozni és gyűjteni a baba melletti időkre, de a 4. hónaptól veszélyeztetett terhesként táppénzre kellett mennem, így bukott a terv. A lényeg a baba egészsége volt, de számolni kell a váratlannal, ne centizd ki anyagilag (sem).
2018. szept. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!