Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Gyed lejarta után a munkáltató...

Scsillag82 kérdése:

Gyed lejarta után a munkáltató tehet más munkakörbe?

Figyelt kérdés

Visszamennék dolgozni, de úgy tűnik nem mehetek abba a minkakorbe, hanem kb lefokoznak..Ezt megtehetik?

Munkaköröm nem szűnt meg csak épp más tölti be..

Fizumhoz nem nyúlnának, de akkor se ezért tanultam.évekig.

Megtehetik?


2018. márc. 21. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Megtehetik. Szerinted ki kéne rúgniuk azt, akit a helyedre vettek fel?
2018. márc. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megtehetik és meg is teszik. Én mérnököt láttam, aki visszatérése után a könyvelési osztály titkárnője lett, mert ott volt hely neki. Én még itthon vagyok, de hasonló vár rám is sajnos.
2018. márc. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megtehetik.A törvény csak annyiban véd téged,hogy nem csökkenthetik a béredet.Viszont ha nem fogadod el,akkor kirúghatnak.
2018. márc. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kirúgni nem fognak mertakkor végkielégítés kellene.

Azt szeretnék gondolom hogy én mondjak fel....

De ez gáz.

2018. márc. 22. 07:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Benne van a pakliban. Az sem szép dolog, ha az utódod egyik napról a másikra munkanélkülivé válik, mert te visszamész. Gondolom jól csinàlja a dolgát, így szeretnék megtartani. Akárhogy is, 2 lehetőséged van. Vagy elfogadod a másik munkát, vagy felkészülsz rá, hogy elveszted a munkád.
2018. márc. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Gyakran veszik rá így a munkavállalót, hogy inkább mondjon fel. Én ebbe a körbe kerültem anno. Egy gyesen lévő anyuka helyére vettek fel, és most, hogy én vagyok itthon babával, ő visszament dolgozni, "visszavette" a munkakörét. Nekem kéne majd valamit találniuk, ami papírtologatás is lehet, csak hogy érezzem a törődést. Jobb más utat is keresni, én képeztem magam, hogy legyen máshova belépőm, ha úgy adódik.

Nehéz helyzet, az biztos.

2018. márc. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!