Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET

A kérdés

Hogyha apuka veszi igénybe a gyedet, teljes munka mellett, akkor én dolgozhatok 4 órában, vagy akkor csak fozetésnélküli vagy teljes idős jatszik?

2018. máj. 24. 12:24  Privát üzenet  

A válaszok
Ha ő veszi igénybe akkor te akár teljes munkaidőben is dolgozhatsz.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2018. máj. 24. 12:25 Privát üzenet

A te munkavállalásodat mennyiben befolyásolja az, hogy egy másik ember van gyeden?

Gondolod, ha te lennél gyeden, akkor a férjed csak részmunkaidőben dolgozhatna?

A válasz 62%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 2018. máj. 24. 12:26 Privát üzenet
Annyit dolgozol, amennyit akarsz!

A válasz 42%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2018. máj. 24. 12:49 Privát üzenet
Viszont ma apa teljes állás mellett kapja a gyedet, és anya is dolgozik, akkor ki van a gyerekkel? Bölcsibe adják fél éves korban?

A válasz 25%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 2018. máj. 24. 12:53 Privát üzenet

4-es gondolom még nem hallottál otthon végezhető munkáról, vagy hétvégi, éjjeli munkáról.

Sőt! Nálunk pl úgy volt, hogy mivel férjem szakács, így a szabadnapjain tudtam dolgozni társasházkezelő asszisztensként részmunkaidőben, Mivel neki hétköznap is volt 2-3 szabadnapja, így simán dolgoztam akkor, és a gyerekre is mindig volt aki vigyázzon.

Kérdező: megvan a munkaviszonyod? És fizetés nélküli szabin vagy? Így vállalnál máshol munkát? Vagy egyáltalán nincs munkaviszonyod?

A válasz 74%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 2018. máj. 24. 13:17 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Van munkahelyem, 4 órasba fogok visszamenni :)

Kedves 4es, ugyan semmi közöd hozzá, de van a gyermekemnek édesapja is, akié ugyan úgy a gyerek, nem csak az enyém, tehát el tud lenni vele ő is. Szerencsére normális férjem van. :D

# 6/6Időpont 2018. máj. 26. 12:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
GYED alatt születne a második babánk. Az apuka van gyeden (gyed extrán) a kicsivel, munka mellett. A második babára is megkaphatja?
Ha apuka szeretné igénybe venni a gyedet munka mellett, de a baba születése előtt csak 11 hónap munkaviszonya volt, viszont fél éves koráig, amikortól igénybe veheti már megvolt...
Apuka GYED-en munka mellett? Ki mit tud erről?
Nyíregyházán hol kell intézni, hogy apuka kapja a Gyed-et munka mellett? Mert én csak Gyes-t kapok.
Ha gyes mellett dolgozom és a gyerek lebetegszik, csak én mehetek táppénzre vagy az apuka is?
Apuka elmehet GYED-re 8ÓRÁS munka mellett?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a GYÁS, GYES, GYED, GYET rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!