Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Igényelt már valaki online...

Igényelt már valaki online gyes-t, családi pótlékot, anyasági támogatást? Melyikhez milyen dokumentumokat kellett csatolni?

Figyelt kérdés
Az is elég, ha csak lefényképezem az iratokat vagy mindenképp szkennelni kell? Köszi a válaszokat előre is.

2018. júl. 18. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindegyik igénylôlapon rajta van, hogy melyikhez mit. Elég a fotó.
2018. júl. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Családihoz igénylő személyi+lakcm kártya, baba lakcím kártya, taj kártya, szletési anyakönyvi kivonat, anyaságihoz igazolás a terhesgindozásról is kell. De minden rajta van, hogy mi kell hozzá. Én szkenneltem de biztos elég a fotó is, mint ahogy az előző is írta. Az anyaságit nekem 1 nap alatt, családit 2 nap alatt elbírálták, gyest nem igényeltem, azzal kapcs. nincs infóm.
2018. júl. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos és gyors válaszokat, sikerült.
2018. júl. 18. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!