Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Most így mit csináljak a CSEDdel?

Most így mit csináljak a CSEDdel?

Figyelt kérdés
Szülés előtt 28 nappal szerettem volna igényelni.a munkáltató mondta hogy kérjek az orvostól ehhez papírt amit vigyek be a minkahelyemre.csak az a baj hogy szeptember 22re vagyok kiírva orvoshoz viszont augusztus 31-én megyek.akkor tudnék papírt kérni.de ugye ha akkor kérek papírt akkor nincs meg a 28 nap.most ilyenkor mi van?
2018. aug. 9. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
És ez miért baj? Nem kötelező, hogy pontosab 28 nap legyen, lehet kevesebb is. A lényeg, hogy legkorábban a kiírt dátum előtt 28 nappal lehet igényelnim
2018. aug. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jaa értem.köszönöm!!én teljesen azt hittem hohy csak 28 nappal lehet hamarabb vagy szülés után.köztes időben nem!bocsánat elég tudatlan vagyok e téren!
2018. aug. 9. 22:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha ragaszkodsz a 28 naphoz, a háziorvos is megírja, oda ált. nem kell időpont.
2018. aug. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem azért de tulajdonképpen miért akarnak az anyák a szülést megelőzően igénybe venni a csedet? Nem gondolnám, hogy laikusként tudnák, hogy jobban járnak a cseddel...
2018. aug. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A táppénzem elég kevés az alacsony fizetésem miatt.ezért mondták hogy jobb lenne még szülés előtt igénybe vennem.
2018. aug. 9. 22:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Meséld már el kedves 4-es, hogy mivel járnánk akkor a legjobban légy szíves!
2018. aug. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolod, hogy minden anyuka laikus?
2018. aug. 10. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Csed 10%al több mint a tappenz es nem maximalizált. Magyarul igenis megéri
2018. aug. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!