Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Mi a különbség anyagilag a 2...

Mi a különbség anyagilag a 2 gyerekes és a 3 gyerekes lét között?

Figyelt kérdés
Nem ettől tesszük függővé a gyerekvállalást, csak érdekelne a dolog.
2018. aug. 18. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
97%

Egy gyerek a különbség. ☺


Ami előny lehet, hogy van nagycsaládos kedvezmény, étkezés 50% adókedvezmény, stb. stb.

Ettől függetlenül ruha, cipő, kaja stb. több kell.


Nekünk négy van. A háromról négyre nagyobb váltás volt, új autó is kellett. Meg mi költöztünk is nagyobba.


De minden a ti adott helyzetetektől függ. Nektek kell látni hogy mennyi az annyi.

2018. aug. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%
Nekem férjem is és én is egyetértünk abban, hogy 2 gyerekes létből 3 gyerekes létre váltani semmiség. Abszolút...semmi nehézség. Foglalkozni kell velük, picit többet kell főzni (nem sokkal), ruhát manapság már ezer helyről be lehet szerezni. Ovi, suli étkeztetés olcsóbb. Sorolhatnàm még. A legjobb az hogy sokkal több szeretet, több ölelés. A testvérek jobban el tudnak játszani. Egyszerűen semmi nehézség nincs benne. Nekem 4 van. A 3. gyermeket anno azért féltem bevállalni hogy vajon mit fognak szólni az emberek...sokszor hallottuk hogy ebbe a világba ennyi gyereket válkalni felelőtlenség. Aztán egyszercsak nem foglalkoztam ezekkel a negatív kijelentésekkel. Egy életünk van. Éljük úgy ahogy szeretnénk.
2018. aug. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Kamaszkorog nem sok. Majd ha jönnek az egyéni igények (mozi, pizza, randi, iphone, márkás ruha, utazások), akkor megnőnek a költségek is, de az még rengeteg idő. 😊
2018. aug. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
84%

Már nincs annyi kezed, hogy megfogd az összes gyereked kezét :)


Egy növekvő emberrel több idő és pénz ráfordítása a valódi különbség, ami a korral nő, hogy mind megkapja azt, amire szüksége van, ételben, ruhában, taníttatásban, odafigyelésben, privát időben, stb., amire szüksége van.


Más különbség igazából nincsen.

2018. aug. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!