Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Van itt bárki akinek pár nap...

Van itt bárki akinek pár nap hiányzott a 365 napból a GYED-hez?

Figyelt kérdés
A könyvelő a munkahelyemen elrontott valamit és ezért 4 nap hiányzik a 365 napomból. Hónapok óta hurcolnak már, elutasítanak, semmit sem kapok már a depresszió kerülget, egy fizetésből élünk a 4 hónapos gyerekünkkel, minden félretett pénzünket feléltük és semmilyen választ nem kapok mostmár közel egy hónapja a hivataltól a legutóbbi levelemre amiben a könyvelőm korrigálja és elismeri a hibát. Volt bárkivel hasonló? Kezdek megtörni már komolyan, nem tudom mikor lesz ennek vége és egyáltalán mi lesz a vége...

2018. szept. 10. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem. Tb kiskönyved nincs, amiben benne vannak a munkaviszonyaid? Minek kell bármi is a könyvelőtől a munkahelyeden?
2018. szept. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Dolgoztal 365 napot, vagy nem?

Könyvelőnek ahhoz semmi köze, mikor álltál munkába és mikor végeztél, ezek a dátumok fixek.

2018. szept. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elrontotta a bejelentés dátumát ami így 4 nappal kevesebb mint 365. Megvan a munkaszerződés ami alapján jóval több mint 365, elküldtem a hivatalnak a jelenléti ívvel együtt illetve a könyvelő csatolt hozzá egy korrekciót amiben korrigálja a saját hibáját. Én erről nem tudtam egészen addig amíg a kezembe nem került az elutasító határozat.
2018. szept. 10. 11:50
 4/6 anonim ***** válasza:
19%

Nem kellett volna napra pontosan kicentizni, akkor nem múlna semmi pár napon.


Legrosszabb esetben bölcsődébe adjátok a gyereket és visszamész dolgozni. Még ha nem is így képzeltétek is, az sem a világ vége.

2018. szept. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

De most CSED-et kellene igényelni, nem?

És ha megvan a javitás, akkor nem lehet fellebezni vagy valami?

2018. szept. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%

Az első fiamnál 2 napon múlt. Sokkal több ledolgozottam volt amugy, de sehol nem találták, állítólag be se voltam akkor jelentve.

Nem kaptam meg méltányosságin sem, de akkor még járt a csed(akkor még tgyás néven).

Nem lett meg csak miután folyósítani kezdték a gyest, akkor jött a papír, valamit félrenéztek. Hiányzott a kieső összeg, de nem estünk depresszióba. Visszamentem volna dolgozni, de párom nem engedte. Közben szerencsére jött maszekja, és még az albérletben laktunk.

Akkor megfogadtam, soha többet nem centizek a munkahelyen, hülyeség. Szimplán vigyáztunk, ne csússzon be a gyerek, így most 2 év munkaviszonyom van, és jön a tesó.

2018. szept. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!