Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Te nettó mennyi pénzért...

Te nettó mennyi pénzért mennél vissza 8 órában dolgozni új munkahelyre GYED mellett?

Figyelt kérdés
2018. okt. 2. 07:46
 1/9 A kérdező kommentje:
A fővárosban
2018. okt. 2. 07:56
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Semennyi pénzért nem dolgoznék 2 éven aluli mellől, max. home office-ban, rugalmas részmunkaidőben.
2018. okt. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
16%
Most őszintén,kis gyerek mellett az ember örülhet ha egy minimálbéres sz@rt talál...
2018. okt. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem nagyon szeretne vissza csábítani a munkahelyem, egy éves fiam mellől, meg is fizetnének, de jól megvagyunk, nem mennek vissza, meg egy évig biztosan.


Persze ha anyagilag ra lennénk szorulva, akkor olYan összegért mennek visszA, higy ha esetleg maganbolcsit, babisittert fizetnem kell, minimum havi 80.000 plusz legyen a korábbi bevételekhez képest.

2018. okt. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiért nekem és a családomnak megérné. Van, akinek ez a minimálbér, van, akinek meg nettó fél milla. Akkor menj vissza, ha neked, nektek anyagilag, értelmileg és érzelmileg is megéri
2018. okt. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Ha anyagilag muszáj lenne, akkor kiszámolnám, mennyiért éri meg úgy, hogy bölcsi stb. után is matadjon bőven. Nettó 250 alatt kétlem, hogy leadnám a gyereket. Ha nem lenne muszáj, akkor max úgy, ahogy csináltam is, kötetlen munkaidős home office, teljesítménybérrel, gyerek ritmusához igazítva, így ő nem járt bölcsibe, és fel se tűnt neki, hogy dolgozom.
2018. okt. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

Annyiért, ami már megéri a családak anyagilag, és nekem is a karrierem szempontjából. A GYEDes időszakban már bőven dolgoztunk mindketten, először részmunkaidőben, majd egy éves kor után rendesen.


Nekünk, az egész családnak megérte, karrier és anyai szempontból is. A gyermekek pedig nem sérültek, megfelelő volt az elhelyezésük, de ez természetes.

2018. okt. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%

300 nettoért (250 et kerestem eddig, ha nem lettem volna várandós így is emelést kértem volna)


Ha már 15 hónapos

Előbb nem

Ebből így is 60 a bölcsi lenne...

2018. okt. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Semennyiért.
2018. okt. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!