Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diákként havi nettó 133e az...

Diákként havi nettó 133e az rossz keresetnek számít? (150 órát dolgozok iskola mellett)

Figyelt kérdés

Igazából sosem néztem annyira, hogy mi mennyit keres. Már egy ideje csinálom ezt, főleg vizsgaidőszakokban tudok akár 150 óra fölé is emelkedni. Viszont érdekelne, hogy esetleg nem-e pazaroltam el a ,,lehetőségeket'' azzal, hogy ilyen fizetésű diákmunkát választottam. Azért is kérdeztem a kérdésben, hogy ,,rossz-e'', mert ma valaki azt mondta, hogy 150 óráért ez lehúzás.


(A 150-et úgy tudtam összehozni, hogy pénteken, szombat, és vasárnap mindig 12 órában mentem. Illetve nagyon ritkán hétfőn is elvittem egy 6 órás műszakot. )


Egyébként gazdasági szakon tanulok.


2018. máj. 19. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Nem.


Biztonsági őr a sparban 210 órával kap ennyit és nem diák.

2018. máj. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21%
Az a nagyon fontos, hogy semmiképp se írd le, hogy milyen munkát végzel. Akkor esetleg meg tudnánk mondani, hogy ez sok vagy kevés!
2018. máj. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Sokan vannak ebben az országban, akik ennyiből családot tartanak el, szóval szerintem, ennyi infóból, ez egyáltalán nem rossz fizetés.
2018. máj. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Diákként elég jó, főleg ha mellette bírod a sulit is közben. Ez olyan 800-850 forintos órabér.

Nekem diákként 4-500 forintos munkáim voltak, abból örültem ha pár 10 ezret össze tudok kaparni egy hónapban.

2018. máj. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért nem neveztem meg a munkát, mivel egy cégen belül van lehetőségem arra, hogy több pozicíót vállaljak. pénteken pénztárban ülök, szombaton hostesskedek, vasárnap takarító vagyok. hétfőn hajnalban pedig kertész műszak 6-tól 12-ig.
2018. máj. 19. 18:36
 6/6 anonim ***** válasza:
:O 12 órákkal keresek 120at :D *felnőtt*
2018. máj. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!