Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » 2 kislányom van.3és5 évesek....

2 kislányom van.3és5 évesek. Ma pozitívar teszteltem (óvszer mellett) tavaly novemberben kezdte dolgozni gyes mellett.6hónapig tartott. Április végétől szeptember 1ig semmi. Munkanélkülire sem voltam jogosultMost próbaidőn vagyok?

Figyelt kérdés
Gyesre vagy gyedre jogosult lennék? Próbaidőről ha kitesznek gondolom a tb t is fizethetem magamnak?

2018. okt. 2. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem buksz le próbaidő végéig és nem kerülsz idő előtt táppénzre, akkor kaphatsz csedet, gyedet.
2018. okt. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szuper. Köszönöm
2018. okt. 2. 19:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a szülést megelőző 2 évben lesz 365 bizzosított napod és szüléskor is biztosítva leszel, akkor jár csed, gyed. Ha nem lesz meg az 1 éved és nem leszel biztosított munkahely v. munkaügyi által, akkor gyes.
2018. okt. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!