Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti nem érzitek magatokat...

Ti nem érzitek magatokat rosszul a szeptember-április közötti időszakban a hideg és a korai sötétedés miatt?

Figyelt kérdés

Imádom a nyarat és a meleget, szívem szerint elköltöznék Ausztráliába csak sajnos ahhoz még nincs megfelelő tőke, tavasszal és nyáron boldog vagyok, élvezem a meleget és hogy a nap nagy részében világos van.

Ősszel, főleg mikor már korán sötétedik és érzem, hogy jön a hideg elmegy az élettől is a kedvem, legszívesebben én is téli álmot aludnék, hogy kimaradjon az őszi és téli időszak az életemből, az egészet szenvedésként élem át. Ma is már 7 óra előtt besötétedett, reggel is mikor felkelek még sötét van. Nyáron sokkal több kedvem van élni, hiába kell korán kelnem érzem és hallom, hogy a természet is ébredezik, világos van, ez motivál arra, hogy én se hagyjak ki egy napot se, sőt akár hétvégén is szívesen kelek 5-6 között, hogy lássam a nyári napfelkeltét.

Télen élni sincs kedvem, nemhogy felkelni. Belegondolni is rossz, hogy augusztus első hetén ilyenkor még a hegyekben kerékpároztunk és azon aggódtunk, hogy visszaérjük sötétedés előtt, most meg nem is érdemes kimenni, mert korom sötét van.

Ti is így érzitek vagy csak én élem át ilyen rosszul ezt az időszakot? Alig várom, hogy tavasz legyen, semmi kedvem megint a hideg és sötét időszakhoz és hiába próbálom nem tudom másképp látni a dolgokat.


2016. szept. 20. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én pont fordítva vagyok ezzel.

Hihetetlenül utálom a nyarat, amikor semmit nem lehet mit csinálni, még élni sem, mert olyan füllesztő meleg van. Főleg, ha napközben van egy kis eső is.

Ráadásul a meleget is nehezebben bírom, mint a legtöbb erre érzékeny ember, legszivesebben kihagynám a nyarakat.

Sokkal jobban szeretem a borús, esős vagy hűvösebb napokat, a friss levegőt, stb. A korai sötétedés zavaró, de inkább ez, mint a negyven fok.

2016. szept. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hasonlóan vagyok, alig várom a jövő nyarat:D
2016. szept. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, senki sem lehet egyforma, de legalább nem érzem magam egyedül ezzel. :) Én imádom a 30-40 fokot, sajnos ezen a nyáron annyira nem is volt nagy kánikula, mint tavaly, a tavalyi folyamatosan 40 fokot már én is kicsit nehezen bírtam a vége felé, de még mindig sokkal jobb szerintem, mint a 10 fok alatti hőmérséklet, eső, ne adj isten hó. A nyári esőt viszont imádom.
2016. szept. 20. 20:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Remélem, lesz hó, már 3 éve nem láttam. De most kezdődik az élet. Nekem a nyár az, amikor azt mondom, hogy nem vagyok önmagam. Nem azt csinálom, amit akarok, nem úgy öltözködöm, a hajam mindig idegesít, mozogni nem tudok, az élet irritál.
2016. szept. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!