Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Családi pótlék, GYES 2 gyermek...

Családi pótlék, GYES 2 gyermek után?

Figyelt kérdés
November 4-én született meg a második gyermekünk. Ma utaltak a családi pótlékot és a GYES-t , de nem tudok elmenni rajta. 48734 Ft ot küldtek összesen. A kislanyunk után november közepén igényeltuk meg a dolgokat személyesen. Nekem sehogy nem jön ki az ossszeg.. segítséget szeretnek kerni, valaki le tudja e írni , hogy mi ez az összeg :) kisfiam egyébként 2 éves lesz 6-an( tehát rá is kapom az ellátásokat)

2018. dec. 3. 04:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egy GYES-t kaptàl, nem teljes havit, és kettő CSP.-t.

De inkàbb hívd fel őket, biztos el tudjàk magyaràzni.

2018. dec. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez szerintem a családi pótlék 2 gyerek után és részarányosan a gyes a kicsi után. Gondolom a nagyobb után máskor fogod kapni az ellátást.
2018. dec. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*22134 ft a gyes ha levonjuk a 26600 forint családi pótlékot, nekem ez így reálisnak tűnik.
2018. dec. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ma? Ma utaltak,mikor,hajnali 5 óra előtt? 😱😱😱😱
2018. dec. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
GYES-t kaptam , a picire rész aranyosan, a nagyra teljes havit. A csp-nal hiány volt , papírt kell küldeném.:) köszönöm a válaszokat . Fel is adtam a levelet , ha el könyvelik rögtön küldik? Vagy csak ho végén a januárival? Járt már valaki így?
2018. dec. 3. 12:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Kiemelted? Ne haragudj, de így jár, aki a semmire kettőt is szül, aztán remeg a segélyért.
2018. dec. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ne haragudj , de ez nem így van!:) normális választ kertem , ha ez nem megy , legyszives ne kommentelj hozza :) köszönöm
2018. dec. 7. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!