Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Miért látszólagos pénzösszegek...

Miért látszólagos pénzösszegekkel ösztönzik a gyerekvállalást?

Figyelt kérdés
A lakhatásra adott pénz általában komolyan megemeli a lakások árát. Másrészt a megadott kedvezményeket egy másik kormány könnyen eltörölheti. Ha visszagondolok a 90-es évek elejére, amikor én voltam gyerek, az én szüleimet is valami hasonlóval vezethették meg, mert volt egy korosztály, akiknek tényleg volt kedvezmény, de én csak arra emlékszem, hogy folytonos veszekedés volt a pénzről és arról, hogy miért szűnt meg a munkahely.
2019. febr. 12. 07:38
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

"Szarul esik, na!"


Most mi? Hogy 4 gyerektől jár csak az szja mentesség? Ha tudtad volna akkor szülsz még egyet?

2019. febr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
74%
nem,hogy inkább azzal ösztönöznék a fiatalokat,hogy ha 2-3 egynemű gyerekuk van valakiknek akkor a kovetkezo neme megvalaszthato lenne... ezzel tuti tobben bemernenek vallalni a kovetkezo gyereket.............
2019. febr. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már a gyurcsányos időkre való hivatkozást. Gyurcsány nyert egy választást és lemondott. Nem volt gyurcsányos idő, mert addig nem maradt hogy emlékezzünk rá. Orbánnak ez a 4. kormánya, ergo 14 évet kormanyzott. Plusz ha ide számolom az mdf-et, akkor 18- évig volt jobboldali kormány, 12 év volt baloldali. Ebből Gyurcsánynak volt Medgyessy után egy ciklus vége, meg egy ciklus eleje Bajnai előtt, egy ciklust sem kormányzott Gyurcsány soha-szemven Orban 3 ciklusával, csak olyan formátumú ember aki beleégett a retinátokba.

Annyiban jobb volt az a korszak, hogy volt hitünk, hogy lesz euró, hittük ratkó unokák megdobjak a demográfiai adatokat, biztos voltam benne hogy lesz 3-4 gyerekem, ma már tudjuk nem lesz demográfiai kiugrás-tuti kihal a nemzetünk, nekem nem lesz 3 gyerekem, és nem lesz euró sem.

2019. febr. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
49%

"biztos voltam benne hogy lesz 3-4 gyerekem,"


Persze és nyilván a Fidesz miatt nem lett 3. Túl sok pénzt adnak, inkább így ne legyen?

2019. febr. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
50%

És íme az örök és egyetlen érv a fidesz mellett: "Gyurcsányos idők jobbak voltak?? Na ne vicceljetek már"


Hát amíg ennyi az elvárás és ez a mércénk, addig kussoljunk és ne akarjunk felemelkedést európai szinvonalra...

2019. febr. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!