Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Gyes mellett lehet teljes...

Gyes mellett lehet teljes munkaidőben dolgozni?

Figyelt kérdés
Vagy igaz, amit olvastam, hogy áprilistól csak otthoni munkát lehet 40 órában végezni, vagy csak részmunkaidőben lehet gyes mellett dolgozni?

2019. ápr. 10. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, lehet.
2019. ápr. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
GYED közepe óta dolgozok és nemcsak hogy GYED-et kaptam a fizum mellett, de később GYES utalást is. Nyugodtan lehet. (Dolgozó GYES-es vagyok és jön a pénz.)
2019. ápr. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet. De csak nappal es nem lehet tulorazni a gyerek 3 eves koraig.
2019. ápr. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Eddig lehetett, ezt tudtam. De utána nézett a munkáltatóm, és tényleg változás van. Otthoni munkát lehet 8 órában végezni gyes mellett, vagy 6 órában lehet dolgozni. Nézzetek utána.
2019. ápr. 12. 14:25
 5/8 anonim ***** válasza:

Te is utána néztél vagy ezt most hogy? 2019. Április: gyeden levő anyuka dolgozik a cégemnél 8 órában illetve én gyesen 8 órában és mind a ketten kapjuk a juttatást is a fizetés mellett.

Szóval????

2019. ápr. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*cégem= nem az enyém, hanem a cég ahol dolgozok.
2019. ápr. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, én olvastam róla. Ezért tettem fel a kérdést, hogy tud-e a változásról valaki. Aztán mikor bent voltam a munkahelyemen, rákérdeztem, nen tudták, de utána jártak.
2019. ápr. 14. 07:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Oké, de ez nem igaz. Nem valós információ.
2019. ápr. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!