Ilyen helyzetben milyen juttatások járnak?

Figyelt kérdés
Kisfiam októberben tölti a hármat, ha 2020 elejère èrkezne a kistesó, tehát gyes alatt foganna meg, akkor mire lehet számítani?
2019. ápr. 16. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A fogantatás időpontja nem releváns a támogatások összegével.

Van munkaviszonyod? A gyerek 3 éves kora után visszatérsz dolgozni?

2019. ápr. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mesz vissza dolgozni elkezdheted kivenni a felgyult szabadsagodat, ami gondolom 20-40 nap kozott van, majd mehetsz tappenzre szulesig.
2019. ápr. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Miért menne táppénzre? Még meg sem fogant a gyerek, miből gondolod, hogy indokolt lesz a táppénz? A terhesség nem betegség.
2019. ápr. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt mondtam hogy kell. De az irasabol nekem nem az jott le hogy gyes mellett dolgozna HA terhes lenne. Ez csak egy eshetoseg amit felvazoltam.
2019. ápr. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem voltam egyèrtelmű, köszönöm az eddigi válaszokat! Ha megfogan a gyerek, nem mennèk vissza dolgozni a korábbi helyemre, mert elköltöztünk. De ha semmilyen juttatás nem járna így, akkor gyes után keresnèk itt munkát ès csak utána vállalnánk babát. Ezek szerint egy opció, ha táppènzre megy az ember, illetve a felgyűlt szabadságot ki lehet/kell venni. S ha megszületik utána mi jár?
2019. ápr. 16. 20:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyanaz, mint az elsonel. Csed, gyed, gyes.
2019. ápr. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!