Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Munkanélküli vagyok más fél...

Munkanélküli vagyok más fél éve magamnak fizetem a tb-t.12 hetes vagyok. Érdeklődnek hogy milyen juttatások járnak így?

Figyelt kérdés
2018. dec. 23. 05:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
46%

Munkanélküliként milyen juttatást szeretnél? Segííjt??

Kapod majd a családit, ennyi.

Munkanélküliként nem kéne szülni.

2018. dec. 23. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Rohadtul nem kell dolgoznom háztartásbeli vagyok 3. gyerekek jön csak a 2-vel volt munkám:)
2018. dec. 23. 05:27
 3/23 anonim ***** válasza:
64%

Akkor miért érdekelnek a támogatások, amikor nem szorulsz rá? Betenni luxus, de azért elfogadnád az adófizetők pénzét?

Nálunk nincs családi adózás, így arra hivatkozni nem ér, hogy a férj eleget betesz.

Egyébként családi és gyes a szülés után.

2018. dec. 23. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
66%
Mégis mit vársz munka nélkül? Nem kapsz semmit. Gyes és családi és csókolom. Gondolkodni kellene, nem ész nélkül szaporodni
2018. dec. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
93%
Gyes, családi pótlék, egyszeri anyasági támogatás, férjnek családi adókedvezmény.
2018. dec. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
52%
8, hülyeség, nem lehet, mert csak akkor fizeti az állam, ha az egy főre jutó valami 30 ezer alatt van. Ez 1 fős háztartásnál, ha munkanélküli, megvalósul. Családban, ha megélnek, nem.
2018. dec. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
16%
8#-es nem hulyeseg ugyanis en is igenyeltem es megadtak. De te jobban tudod, en tapasztalatbol irtam. Bar ez kb fel eve volt es azota mar nem veszem igenbe de akkor is megadtak es nem kellett semmi hulyeseget bizonygatnom hanem kitoltettek velem egy papirt hogy igenyelnem es passz meglett.
2018. dec. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
22%
9#-es bocsi elirtam
2018. dec. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
81%
Ez igen. Béke, szeretet, kedvesség. Boldog Karácsonyt asszonyok (mert gondolom nők vagytok..)
2018. dec. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
61%

Gyes, családi, egyszeri anyasági, mint írták.

A többieknek meg:

Nektek nem mindegy, ki mire szül?

A ti fizetésetek, amiért húzzátok az igát, nem lesz több, akkor is ugyanazt vonják le belőle. És elhihetitek, amiket segély címen kapnak mások, az nem mérvadó ahhoz képest, ami a felső réteg zsebébe megy a TI PÉNZETEKBŐL. Amiért ti robotoltok... Csak mert ugye ez a problémátok...


Nem vagyok cigány. 1.gyerekre GYES-t kaptam én is, mert érettségi utáni képzésre jártam, mikor terhes lettem. Elvégeztem, 3 hónap múlva szültem.


7 évre rá jött a második, ezalatt dolgoztam, így vele GYED-et kaptam. De határozott idejű szerződés miatt, ami idő közben lejárt, passzív GYED-et. Közben terhes lettem, akkor járt le a GYED, mikof szültem, így most kettőre kapom a GYES-t (kettőt), meg a 3-ra a családit.

Utána meg igénybe fogom venni a GYET-et, ha addig el nem törlik.

További jó háborgást...

2018. dec. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!