Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » S. O. S Munkanélküli vagyok...

XNettaX kérdése:

S. O. S Munkanélküli vagyok jár a gyes, gyed?

Figyelt kérdés

3 èves munkaviszonyom van , voltam a munka nélküliben, járadékot mèg nem tudták meg állapítani,mert külföldön dolgoztam ès körülbelül 1- 2 hónap mèg ide èrnek a papírok . Azt ajánlották bent ne vegyem igènybe a munkanèlkülit csak a utolsó hónapba! Most 12 hetes terhes vagyok , szívesen dolgozom én terhesen is, de kérdés, hogy melyik munkáltatónak kellek így :-D 

Bocs, ha hüjeségeket kérdezek, de nem tudok semmit erről a helyzetről/témáról.

Ha nem tudok el állni dolgozni, akkor lesz 5-6 hónap lukas hónapok, az nem gond,akkor is meg kapom a gyes,gyedet?

Jó tippek Most nagyon jól jönnènek :) ❤



2019. máj. 9. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
GYES-t kapni fogsz, mert ez alanyi jogon jár. GYED-et nem biztos. A fontos hogy legyen érvényes biztosításod.
2019. máj. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, azért ajánlották, hogy csak a végén vedd igénybe, mert akkor járni fognak a csed és a gyed is.
2019. máj. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2019. máj. 10. 10:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ugyanebben a helyzetben vagyok. Külföldön dolgoztam. Hazajöttem, mert szezon munkán voltam és ugye még is szűnt a munkaviszonom. Jelenleg én is ezt tudom, hogy szülés előtt vmikor jelentkezek be munkanélkülire. De ha tudtok vmi jobb ötletet akkor szívesen meghallgatom.
2019. máj. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!