Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Segitenétek nekem kicsit. Nem...

Nyücü kérdése:

Segitenétek nekem kicsit. Nem értek a hivatalos dolgokhoz. Ha szüles előtt eljöttem csedre 2018. dec.22. től akkor mikortől jár a gyed?

Figyelt kérdés
2019. máj. 19. 21:32
 1/6 A kérdező kommentje:
Mit kell csatolnom a gyed igénylő mellé? A cég nem igazán segítőkész benne.
2019. máj. 19. 21:33
 2/6 anonim ***** válasza:
Csed 168 napig jár. Utána a Gyed a gyerek 2 éves koráig. A csed határozaton rajta van, hogy meddig kapod a Csedet. Az államkincstár oldaláról tudsz letölteni gyed igénylő nyomtatványt.
2019. máj. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A csed 168 napig jár, akármikortól kezdted el. Tehát dec. 22 utáni 169. naptól jár a gyed. A cégnek kellene megigényelni Neked hivatalos nyomtatványon. A gyerek adatai kellene hozzá (talán adószám és taj-szám).
2019. máj. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A csed határozatot honnan kaptam volna? Mert az elmaradt.A csedet a cégtől igényeltem és semilyen papirt nem kaptam ezzel kapcsolatban.
2019. máj. 19. 21:48
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor június 7.től , a formanyomtatvany kinyomtattam , a fizetésnélküli szabi papírt is,anyakönyvi kivonat ,taj,adószám kellene még?
2019. máj. 19. 21:51
 6/6 anonim ***** válasza:
A CSED hatarozatot postan kellett volna kapnod. Gyed igenylot kell toltened es fiz nelkuli szabadsag kerelmet a hyed igenylot ha letoltotd akkor latod milyen adatok kellenek, de igen ha jol emlekszem a te es a gyerek TAJ-szama is.
2019. máj. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!