Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A baba születése után apa is...

A baba születése után apa is intézheti a hivatalos dolokat, járandóságok igénylését? Vagy h zajlik, segitenétek?

Figyelt kérdés
nmeoksára megszületik a babánk.ha jól jártam utánna akkor első körben amiket igénylünk majd: TGYÁS,CSALÁDI PÓTLÉK,1X-I ANYAASÁGI, SZÜLETÉSI TÁM. első körben ugye a kicsike papirjai kell megvárni ezeknek az igényléséhez(taj, anyakönyvi kivonat,lakcimkártya). ha ezek kézben vannak,akkor az apuka is intézheti ezeket a dolgokat? csak mert miré én el tudok menni a városba,lezsek olyan állapotba sbtstb hetek telhetnek el, és addig azért nem lenne jó pénz nélkül maradni...segitenétek h ez h zajlik???
2010. márc. 15. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk MINDEZT apa intézte. Vitte magával a gyerek papírjait, és irtam egy meghatalmazást (néhol elkérték tőle, néhol nem).
2010. márc. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindent elintézhet az Apuka! A kórházban el fogják mondani, mit hogy és hol kell intézni. A baba iratait meg kell várni. Te pihenjél és legyél a babával!

Jó Anyaságot!

2010. márc. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ha adsz meghatalmazást, bárki intézheti. nekem pl. tesóm intézte.
2010. márc. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Intézheti az apuka is, csak ügyelj a meghatalmazásra! Az legyen mindenképpen!
2010. márc. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Két tanú által aláírt meghatalmazás kell és apa mindent intézhet.
2010. márc. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!