Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET

A kérdés

Postán mikor fogom kapni?

E hónap 10-én. Intéztem el hogy ne számlára kapjam a gyest meg a családit

Júniusban már postán kapom??

máj. 22. 13:39  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha én küldök valakinek valamit postán amivel ő utánvételes fizetéssel fizet akkor csak a címet kell megadni vagy a neve is kell? A másik kédés hogy én hogy fogom megkapni azt a...
Diákigazolványomat hogy fogom megkapti, a neptunban azt írja, hogy sikeres az igénylés, tehát postán küldik vagy a tanulmányi osztályon kell majd átvennem?
EMag vebboltból vettem táblagépet, amit postán vettem át. Garancia levél nincs kitöltve, mert az a gyári csomagban volt lezárva. Kérdés: hogy fogom érvényesíteni a garanciát, ha...
E havi TB sárga csekkemet ma kellett volna lefizetnem a postán, de csak szerdán fogom. Fog jönni értesítés valamilyen formában, hogy nem fizettem be ma?
EBay-es rendelésemet futárszolgálattal vagy postán fogom megkapni?
Mikor kapom meg a TAJ kártyát? 1 hete született a babám, a kórházban azt mondták postán fogom megkapni.

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a GYÁS, GYES, GYED, GYET rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!