Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Jelenleg Gyes-en vagyok jövő...

Jelenleg Gyes-en vagyok jövő márciusig. Érkezik a kis tesó januárban. Mit kapok rá, vissza kell menjek dolgozni?

Figyelt kérdés

2019. máj. 25. 17:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindent, amit az elsőre. Csedet gyedet majd gyest. Kapod márciusig a csedet plusz a nagyra a gyest.
2019. máj. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem kell visszamenned ha még él a szülés előtti munkaviszonyod.
2019. máj. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Él még igen. Azért kérdeztem mert pár anyuka azt mondta, hogy vissza kell mennem dolgozni akár pár napot is, hogy eltudjak menni betegre..
2019. máj. 25. 20:08
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván ha táppénzre akarsz menni, ahhoz előbb vissza kell menned dolgozni.

Csak ha nem írod le, mi nem tudjuk, mire vagy kíváncsi.

2019. máj. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igazad van, bocsi..
2019. máj. 26. 21:26
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor úgy kérdezem, hogy ha szólok a munkahelyemen, hogy terhes vagyok azután mi történik? Milyen ellátást kapok?
2019. máj. 26. 21:29
 7/10 anonim ***** válasza:
Amíg nem szülsz, ugyanazt kapod, mint eddig is - mikor az elsővel voltál terhes, akkor sem kaptál extra pénzt miatta. És majd ha megszületik a kicsi, akkor mindkettőre kapod párhuzamosan az éppen aktuális csed/gyed/gyest. A kicsire is pont azokat, mint a nagyra anno.
2019. máj. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha a munkahelyed támogatja, akkor visszamehetsz dolgozni, és akkor elmehetsz betegre. Így a gyes mellett a beteget is kapod. Kérdezz rá a munkáltatódnál.
2019. máj. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Visszamész egy napot dolgozni (kiveszel egy napot a felgyűlt szabikbol) . Aztán másnap mehetsz táppénzre. Emellett kaphatod a gyest is. Amikor a pici megszületik újra jár a csed és a gyed rá.

Tavaly nekem így volt. Facebook-on a tb kisokos kismamáknak csoportba lépj be. Ott naprakész infok vannak. Tudsz szakértőktől is kérdezni.

2019. jún. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nem kell visszamennem dolgozni,csak bemegyek, a szabikat kiveszem, majd ha az letelt elmehetek betegre..

2019. jún. 4. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!