Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jővő év (2012) januárban...

Jővő év (2012) januárban ÁEK-ban fog még valaki szülni innen?

Figyelt kérdés
Igazából csak sors és lehetséges szobatársakat keresek,semmi különös.
2011. júl. 25. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, én! :)Második gyerkőc lesz és jan.22 körül fog születni.
2011. júl. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Eltűntem mert lebetegedett a lányom,de már itt is vagyok.


Én január 17-re vagyok kiírva, és úgy érzem megllt az idő.

És még csak egész pici a pocakom,de már alig mozgok tőle.


Kedves második válaszoló, akkor mi még akár találkozhatunk is.

2011. júl. 26. 21:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen. :) Nekem is lányom van, 2,5 éves, Ő februárban született. Ki a dokid? Nem mintha ismerném őket...:) Nekem Zilahi Gábor.
2011. júl. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És különben nekem nagyon nagy hasam van! Mint egy 5 hónaposnak. És már keményedek meg asszem érzem a babát is de nem vagyok még benne 100%-ig biztos, hogy Ő az. Nálam megy az idő is szerencsére bár én dolgozgatok is közben meg a gyerek is itthon van szóval nem unatkozom. :o
2011. júl. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nekem Gulyás István a dokim.

Jó neked,hoyg dolgozol,én nem mentem vissza,és ahogy a dolgok állnak még nem is fogok egy jó darabig! :-)


Lányod is ott született?

Ó, látom írod,hogy februári.

Milyen télen szülni? Úgy értemén már most halálra aggódom magam,hoyg meg fog a baba fázni...


Első válaszoló,beleolvasgattam a blogodba!

Klassz.

Nekem is van blogom,de sajnos csak ritkán van időm írni.


Hasméret: nekem most még kisebb mint pl 7-8 hetesen, mert akkro még nagyon puffadtam, ami megszűnt és mostmár "csak" a baba látszik,így most kevésbé pufi a hasam, olyan szolidan gömbölyödik.

De hanyatt fekve pl egyáltalán nem látszik semmi!

2011. júl. 27. 16:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem baj ha nincs nagy pocid. Én egy kisit nevetségesnek érzem magam, hogy ekkora hasam van de komolyan. Mi lesz velem később? Igazából nem mentem vissza dolgozni (mert itt csak fizetős bölcsibe lehet bejutni az meg 70000/hó lenne)csak itthon "maszekolok". Szabó az eredeti szakmám és mei tai-t meg bébi ágyneműket varrok és a teszveszen árulom. :O Hallottam már a Gulyás dokiról. Van egy fejlemény nálunk. Ma du.-án voltunk dokinál és azt mondta, hogy nem biztos de úgy néz ki, hogy KISFIÚ! :O
2011. júl. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, és elfelejtettem, hogy a kórházból végül mózesben hoztuk haza a picit mert úgy felöltöztettem, hogy egyszerűen nem tudtuk beletenni a hordozóba. Csak egyenesen volt a gyerek nem hajlott. :D Tulajdonképpen álló helyzetben tudtuk volna becsatolni a hordozóba annyi ruha volt rajta, ezért inkább maradtunk a mózesnél. :D Elég röhejes így utólag de akkor leizzadtam vagy 5x. Persze hazafelé is szakadt a hó. Kb. márciusig nem is nagyon voltunk kint csak ha mentünk valahová (doki ilyesmi) inkább csak az ablakot nyitottam rá levegőztetés végett. :O Szóval elég béna voltam.
2011. júl. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt akartam írni, hogy március végégig nem nagyon voltunk kint.
2011. júl. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!