Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Elsősnek minden cuccába bele...

Elsősnek minden cuccába bele kell irni a nevét, legalább a monogramját. Ti milyen kelléket használtatok?

Figyelt kérdés
Ha lehet mellőzném az alkoholos filcet. Olyan cimkét keresek ami mosható (ruhákhoz...). Ceruzákra mi használtatok?

2019. aug. 21. 15:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Minden egyes darab ceruzára nevet kell írni? Jó móka lehet:) én sima tollal oldottam meg, a ruháknál meg a címkébe írtam bele filccel a monogramot.
2019. aug. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Al alkoholos filc pedig az, ami nem tünik el rövid idö alatt.
2019. aug. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is alkoholos filcet használok. De csak monogrammot írok.
2019. aug. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk csak a tesi ruhákba kellett beleírni, azt alkoholossal csináltuk, de lehet pl belevarrni a monogramot is. A ceruzákra körömvágóollóval vagy snitzerrel véstünk, mert volt olyan gyerek, aki lazán lemosta az alkoholos filcet/tollat.
2019. aug. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ceruzákra sniccerrel egy egyedi jelet véstünk (monogramot nagyon rossz lett volna, mert mindkét kezdőbetű gömbölyű, belekukulok, amíg megcsinálom). Tornacuccba, tornazsákba textilfilccel írtam monogramot.

De van egy anyuka, aki egyedi ruhacimkét készíttetett a gyereknek és minden ruhájába bevarrja. Van egyébként több cég is, aki ezzel foglalkozik, nem is nagy összeg. Gondoltam már én is rá, mert a nagyobbik állandóan elhagyja, összekeveri a ruháit. Címkepláza tudom, hogy ezzel foglalkozik.

Kulacsra, kajásdobozra, ollóra, tornacipő talpára alkoholos filc, papíralapú dolgokra sima filc.

2019. aug. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
26%
Ovis jelet irtam minden holmijára,mit kezdjen a monogramjával egy elsős?
2019. aug. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ceruzákba bele véstük, egyéb dologra sima filc, alkoholos filc.

Egyedi jelet tettünk bele mi is mert a monogramjával is volt másik kisfiú és az ovis jelével is.

2019. aug. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

"Ovis jelet irtam minden holmijára,mit kezdjen a monogramjával egy elsős?"


Na és az ovis jelével mit kezdjen, ha van az osztályban mondjuk 4 gyerek akinek alma a jele?


Alkoholos filc pedig a legjobb. Vagy bélyegző, lehet egyedit is csinaltatni

2019. aug. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ami a monogramot illeti, szerintem nem nagy kunszt megtanítani egy elsősnek a suli előtt, hogy “nézd, így néz ki ez a két betű, ezt keresd mindig a saját holmijaidon”. Csomóan már ismernek is sok mindent az abc-ből, főleg a nyomtatott nagybetűket.
2019. aug. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Naluk sem a monogram se a jele nem jott be 😁 mindkettobol volt az osztalyban.


Amugy erdekes mert felismerik a ruhaikat...

A ceruzakat holt felesleges mert allandoan cserelik egymas kozt elhagyja kiviszi az udvarra stb... Nekuk elsoben 4 komplett szinescerka csomag es vagy 20 grafit kellet 😃 nem beszelbe a 8-10 radirrol es a hegyezeokrol...


Cerkara: lenyesed a vegen laposan kessel es oda irod.

2019. aug. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!