Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Milyen iskolatáskát vettetek...

Milyen iskolatáskát vettetek elsős fiatoknak?

Figyelt kérdés

Milyen szempontokat figyeltél?

Mi manapság a menő / ciki elsőben?

Nekünk jövőre lesz aktuális, de foglalkoztat a kérdés.



#felszerelés #iskolatáska #iskolatáska választás
2019. szept. 3. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
95%

Nálunk két táska kell, 1 nagy, amit anya/apa cipel be hétfőn reggel és hozza haza péntek délután. Abban van az összes könyve, el sem bírná, még nekem is nehéz volt. A napi táskában viszi a tolltartóját, enni-innivalót.

Mivel a gyerek hátán alig van táska, így nem vettük meg a túlárazott ergonómikus táskát, hogy ott porosodjon egész héten a polcon. Adidas hátizsákot vettünk kettőt, egy kicsit meg egy nagyot.

2019. szept. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


szia! Én ezt vettem neki, nem pont erről az oldalról, de mindegy. Nagyon strapabíró iskolatáska. Nagyon sok rekesz és zseb van rajta. Nagyon sok mindent elnyel.


Az én szempontjaim: Legyen ergonomikus, azaz jól párnázott hátrésze. legyen a súlya kevesebb, mint egy kiló. Én azért vettem ilyet, mert az a klasszikus merev falú, ami a kis elsősöknek és másodikosoknak van az a fiamnak már vicces lenne a méretéhez, mivel akkora, mint egy 3-4. osztályos fiú. 145 cm. átgondoltam, hogyha veszek neki egy olyan merevfalút, akkor az 20 körül van, jobb minőségű , amit illik lecserélni 3-ban, mert akkor már ciki...

Nem tudom mi a menő. Én úgy láttam, hogy a többieknek leginkább az a klasszikus merevfalú van. Én bízom benne, hogy ez kiszolgálja egész alsó tagozatban. Jövőre a lányom megy iskolába, majd meglátjuk, hogy neki milyet veszek.

Amin még vacilláltam az a Topgal táska.


[link]


De ennek is szép ára van..., de nagyon jókat olvastam róla. Sztem ez is kibírja simán az alsó tagozatot.

Amúgy sztem kicsit nagy fenék van kerítve ennek a dolognak. Klassz táskák, de anno mi is felnőttünk ergonomikus nélkül... Mondjuk nekem van is baja a gerincemnek, de persze, nem biztos, hogy az ergonomikus táska hiánya miatt..., de ki tudja.

2019. szept. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
43%
Első! Azért vettél két táskát, hogy az egyiket Te cipeld hetente kétszer? Érdekes. Biztos nem csinálnám. Szatyor is megteszi, hogy abban cipeljem be a könyveket, Ő meg a megszokott táskában vinné a többit.
2019. szept. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan lányom van, de elsőként az anatómiai kialakítás, strapabíróság, kényelem, minőség, praktikusság voltak a legfontosabbak. Miután együtt kiválasztottuk a márkát és a típust, megegyeztünk hogy ne legyen túl világos színe mert az hamar bekoszolódik és csúnya lesz, innentől ő választott magának. Sötétkék alapon piros katicás tetszett a legjobban neki, így azt vettük meg. Tetszett volna egy nagyon gagyi is színben, de megbeszéltük és szépen meg is értette, hogy rossz úgy iskolába menni, hogy fáj a háta és most olyat kell valasztani aminek jó kialakítása van.
2019. szept. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!