Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Ceruzafaragás, hogyan?

Ceruzafaragás, hogyan?

Figyelt kérdés

Egyetlenegy ceruzát nem tudunk kifaragni.

Nem tudjuk mi a hiba. Újak, és ahogy faragjuk, kitörik a hegy. Próbáltuk lassan, gyorsan, háromféle faragóval, de mindig ez van. Mit rontunk el?

Most dobtunk ki a kukába 3 újat, mert négy sentinél kisebbek lettek, de az is kitört. Már a faragásnál roppan egyet. Nem feszegetjük hajlítgatjuk, próbáljuk egyenesen tartani.


2019. dec. 4. 18:41
1 2
 11/15 anonim válasza:
67%
Sniccerrel/szikével próbáltátok már?
2019. dec. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
jó minősėgü ceruzák ,normålis hegyező,ės kis kėzügyesėg.
2019. dec. 5. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk akkor van ilyen, mikor a hegyező pengéje kezd elkopni. A drágább fajta hegyezők is viszonylag hamar eléletlenednek.... pl én is 3gyereknek hegyezem a napi színeseket grafitokat. Sok hegyezőt kipróbáltunk már, egy kicsit tovább bírta az elektromos, de nem sokkal.
2019. dec. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a markaval mostanaban mi is igy jarunk, pedig nagyon szeretik a gyerekek a szineseket,szepen lehet vele szinezni. Lehet,egy rossz szeriat fogtunk ki.
2019. dec. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
68%

Én is mostanság állapítottam meg, hogy beszállok a ceruza - és faragó bizniszbe... tragikus hogy 3 nap alatt elfogy a ceruza.

Irnátok szerintetek jó minőségű színes és grafit ceruzákat? Nekünk a Maped,Faber C. is ugyanúgy törik mint a francia hajlékony és a noném olcsó is.

2019. dec. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!