Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Hogy kell elképzelni a digitál...

Hogy kell elképzelni a digitális oktatást?

Figyelt kérdés
Van valakinek ezzel kapcsolatos tapasztalata? Első osztályos a fiam.

2020. márc. 14. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
19%

Online felületen tesztek, különböző feladatok, videó, Skype oktatás, olvasás gyakorlas, írásos feladatok..

Neked sose volt digitális oktatásod?

2020. márc. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
98%

#1

Nekem sosem volt ilyen digitális oktatásban részem.Mi még egymásnak vittük el a házit ha a másik beteg volt...vagy esetleg hó szünetkor.Számitogép sem volt még nagyon senkinek.

2020. márc. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudtam, én már a kreszt e-oktatásban csináltam anno.


Keress rá az interneten hogy e learning formai, ki fog dobni sok mindent.

De az, hogy épp a ti iskolaitokban hogyan fog zajlani, arról fogalmam sincs.

2020. márc. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam is elsős, a héten itthon volt betegség miatt, így mi távoktatásban voltunk. Igaz, csak annyi volt, hogy a tanítók fb-on elküldték mit tanultak aznap. Mivel az osztály 75%-a beteg volt, nem nagyon tanultak új anyagot, inkább csak ismételtek, gyakoroltak. A digitális oktatás nem ilyen, hiszen ugyan úgy haladniuk kell a tanagyaggal. Én sem tudom, hogyan oldják ezt meg, főleg elsősöknél, akik pl. még csak most tanulják a betűírást (most kezdik a nagybetűket). Skypot a fiam nem ismeri, bevallom én sem használtam még soha, ráadásul beteg is még, nem is gyógyult még meg teljesen. Állítólag hétfőn tájékoztatnak minket. Tabletünk van csak, számítógép, laptop nincs, nyomtató sem, webkamera sem. Kíváncsi leszek.
2020. márc. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg már agitálják a kormányt, hogy a köztévén legyenek órák az alsósoknak - más ország példája alapján. De sok szakember rámozdult a témára, akik eddig is szép pályázati pénzeket kaptak azért, hogy az iskola egyébként is átálljon digitálisra. Most belehúzhatnak. Szerintem a tévé egyébként jó ötlet, legalább lenne egy fix időszak, napirend, amikor azzal foglalkozik a gyerek, mert azért a neten annyi más érdekes dolog is van, a szülő meg közben ki tudja mit homeoffice-ol vagy hagyta egyedül, neadjisten egy engedékeny nagyira (ami ugye a legrosszabb ötlet). Szóval keveseknek lesz idejük munka vagy pláne több gyereknél még leülni azok mellé, akik nem annyira szeretnek tanulni :)
2020. márc. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!