Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Meddig lesznek zárva az...

Meddig lesznek zárva az iskolák? Mi a terv ezzel kapcsolatban? Mikor mehetnek leghamarabb?

Figyelt kérdés
2020. márc. 14. 16:33
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
84%

Igen, majd pont plázázni fogok 0-24-ben, mert nem féltem a nagyszüleimet, szüleimet és nem érdekel a tanulás érettségi előtt :"D


Kb. Mi jobban akarjuk a távoktatást, mint a tanárok... Ez persze nem igaz, már péntek este óta közösen keressük a megoldásokat a problémára.


Hétfőn ugyanúgy megírom a töri próbaérettségit, 8:30-tól és 12:30-ig be kell küldenem... Majd pont plázázni fogok.


Akinek eddig is lógós, semmirekellő volt a gyereke, az ezután is az lesz, akinek vannak céljai, vagy normálisan meg lett nevelve, az csak ki fogja még jobban használni az időt a tanulásra.


Annyival jobb lesz, hogy itthon lehetek kényelmesen, nem kell a többiek hülyeségét elviselnem, a saját tempónban haladhatok, nem felejtek semmit otthon, s nem arról lesz szó, hogy napi 7-8 órát bent vagyok, hazajövök mint egy zombi, és akkor a hátralévő 6 órában készüljek fel a következő napra, pláne ha tz-t írunk két tantárgyból...


Az iskolák határozatlan ideig tartanak zárva, szerintem maga az oktatásért felelős akciós csoport sem tudja, de az biztos, hogy nem hetekről, hanem hónapokról van szó.


Szerintem én már nem megyek be többet a suliba, ballagásom se lesz...

2020. márc. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
69%
Pláza maximum nagyobb városokban van, falvakban és kisebb városokban nincs. Szóval nem értem, miért olyan általános "probléma" ez 😑
2020. márc. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
28%
az otthonülés s seggnövesztés fajlagos velejáróját mint csipszzaba pizza stb utáni fajlagos veszteségeket is bele kel kalkulláni vagy sok Sóhaj Norbit előkeríteni,mert lessz munka....
2020. márc. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
53%
"A járványnak vége!" hivatalos bejelentése előtt egy nappal már nyugodtan mehetnek a suliba.
2020. márc. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
20%
Gulyás Geregely mondta az elején első tájékoztatások között:valami nagy sundán-bundán van a dologban....
2020. márc. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%
a zárvatermős porzós bibéket most otthon kell termeszteni,kedves tanulók!(biológia tk)
2020. márc. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
27%
Úgy imádom ezeket a plázás kommenteket. Mert szerinted a diákoknak nincsenek kötelességeik? Ugyanúgy óra van mint rendes tanítási időben, ugyanúgy kell nekik is dolgozni. Vagy éppen leszarja a gyerek és azt gondolja távoktatás=szabadság? Akkor megbukik, ennyi. Szerinted ennek nincsenek következményei?
2020. márc. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%
a plázázóst szerintem arra gondol h aki nap szak után plázázik most nem teheti saz hol van délutánonként,sztem erre gondolt....
2020. márc. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
0%
Remélem minél tovább, jó hogy végre nem kell tanulnom, van időm a fontosabb dolgaimra...
2020. márc. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%

"Hejj raerunk arra meg"

Ki irta?!

2020. márc. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!