Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Sikerült az online beíratás...

Sikerült az online beíratás álatalános iskolába?

Figyelt kérdés

Kitöltöttem és próbálom elküldeni, de azt írta ezen a néven, már van beíratási kérelem másik intézményben, így nem fogadják el.

Azt nem tudom, hogy a név az oka (elég gyakori neve van) vagy korábban mikor próbáltam elküldeni hibát jelzett és elvileg nem küldte el, de akkor lehet mégis? Bár akkor nem másik intézményt írna...

Ennek hol tudok utánajárni mi az oka?


2020. ápr. 28. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sztem hívd el a sulit...

Tartottam tőle, hogy összeomlik a Kréta hirtelen ennyi embertől, úgyhogy én még neki sem álltam, várok vele még...

2020. ápr. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudják megmondani, hogy mi lehet a gond :S felírták a gyerek adatait, ennyit csináltak, majd jelentkeznek
2020. ápr. 28. 11:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Én gond nélkül elküldtem 0:01kor éjjel, féltem hogy délelőttre összeomlik az egész kréta.

Név azonosságnál felteszem az OM azonosító azért megkülönbözteti a gyerekeket...


A "Folyamatban levő ügyek"-nél sem látod?

2020. ápr. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azt írják nincs folyamatban lévő ügy.

Mindegy, tudnak rólunk, majd telefonálnak, azt mondták. Majd meglátjuk...

Te jól tetted, időben elküldted :D

2020. ápr. 28. 20:04
 5/5 anonim ***** válasza:

3 vagyok

Fura akkor, majd ha lesz megoldás megírod?

Amúgy el kell fogadják emailen is a jelentkezést, legalábbis nálunk (Bp 21.ker) ilyen lehetőség is van, úgyhogy rendben lesztek ti is :)

2020. ápr. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!