Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Zárkózott kisiskolás gyermeket...

Zárkózott kisiskolás gyermeketek hogy viseli a mostani helyzetet?

Figyelt kérdés
Én aggódom 8 éves kisfiamért, egyedül hetek óta, és azt látom még jobban befordul, mint eddig.
2020. máj. 11. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs esetleg a közelben olyan kortárs, akivel játszana, beszélgetne? Mi is zárkózottak vagyunk, de a szomszéd kisfiúval, kerítésen keresztül szoktak játszani a gyerekek. Valamit találjatok ki, mert kell valami társaság.
2020. máj. 12. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

9 éves, totál antiszociális. Pedig a suliban vannak barátai, szereti mindenki. Most mégsem keresik egymást, nem hiányzik senki neki, sem gyerek, sem suli.

Látom, hogy a többiek néha-néha találkoznak, hallom, hogy vibereznek, messengereznek, de őt nem érdekli, azt mondja, jó így, nem kíváncsi rájuk.

Szerintem komoly gondjaink lesznek szeptembertől.

2020. máj. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves 2.válaszoló.

Ugyanez az én fiam is. Ha próbálom szóbahozni, hogy a kerítésen keresztül pl labdázzunk a szomszéd fiúval, mereven elzárkózik. Vagy írjon egyik osztálytársának. Senki és semmi nem hiányzik neki... Nagyon szomorú vagyok, mi lesz így

2020. máj. 12. 09:18
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk kerítés sincs, panel, harmadik.

Kérdeztem, beszéljek-e osztálytárs anyukájával, sétálni, szaladgálni egyet, de nem szeretné. Elvan a lakásban.

Még a tanítókkal sem kommunikál, ha azok írnak neki, kb tudomásul veszi. Az osztályfőnökkel is én szoktam beszélni.


Mondjuk szerintem sok gyereknél baj lesz szeptembertől. Azt gondolom, az iskolapszichológusok felköthetik a gatyát.

2020. máj. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!