Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Akinek a mostani években van...

Akinek a mostani években van 4., 5. osztályos gyermeke, sima állami suliba járva tanul egyedül a gyerek, önjaró pl egy dogára, témazáróra való felkészülésnél, vagy oda kell vele ülni a szülőnek?

Figyelt kérdés

ápr. 28. 15:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
A lányom ötödikes, teljesen önállóan tanul.
ápr. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Azt nem kérdeztem, hogy noszogatni sem kell erre?
ápr. 28. 15:47
 3/22 anonim ***** válasza:
90%

Első-másodikban tanultam vele, azóta nem. Noszogatni sem nagyon kell.

Nem jeles tanuló, de nem is rossz.

5.osztályos

ápr. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
79%
Ötödikes a lányom. Van olyan tantárgy, pl matek, amiben segíteni kell neki, elmagyarázni pl a szöveges feladatok egyrészét, mert el sem tudná kezdeni egyedül. De magyarból, angolból nincs szükség rá, teljesen egyedül tanulja meg. Négyes-ötös mindenből, kivéve a matek, abból hármas.
ápr. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%
Amit nem szeret, matek, de a töri sem a kedvence a tanár miatt főleg - ott kell azért noszogatni, hogy olvassa át még egyszer mert gyengén megy a válasz a kérdésekre, írja meg a szorgalmit, stb.
ápr. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
87%
az 5. válaszoló is én voltam (4es)
ápr. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Igen, gondoltam. Köszi
ápr. 28. 17:19
 8/22 anonim ***** válasza:
91%
Ötödikes a fiam, témazáró előtt vagy verstanuláskor kikérdezem, kivéve az angolt, abból nagyon jó, azzal nem foglalkozom. Nagyon jó eszű gyerek, gyorsan tanul(matekból négyes, minden másból ötös), de kissé lusta, kell egy kicsit noszogatni.
ápr. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
88%
Negyedikes a fiam. Ha valami memoriter van, azt kikérdezem. Ha valamit nem ért, akkor segítünk neki és általában leellenőrzöm a háziját. De nem ülök mellette, amikor írja, noszogatni sem kell. Kitalált egy játékot, amivel kisorsolja, miután megjön az iskolából, hogy milyen sorrendben melyik házit írja/számitógépezik/ilvas/udvarra megy. Rajzon kívül eddig ötös volt mindenből.
ápr. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
9 ez nagyon jó!
ápr. 28. 18:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!