Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Most lesz elsős a lányom, és...

Most lesz elsős a lányom, és itthon a foglalkoztatókat sem hajlandó tölteni, azt mondja hagyjál békén. Tapasztaltabbakat kérdezek, hogy fog így majd házikat írni, hogyan vettétek rá a gyerekeket? Aggódom

Figyelt kérdés
2020. júl. 23. 13:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Anyukam alsós tanár. Üzeni, hogy hagyjad a gyereket nyáron békén.
2020. júl. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%

1-es. Édesanyádnak üzenem, hogy köszönöm az anyák nevében :)

Majd szeptembertől lesz mit tanulnia. Nyáron játsszon jó sokat.

2020. júl. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Nem veszem rá sehogy. Nyaral.

Majd ráveszi a tanárnéni szeptemberben.

2020. júl. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Ne aggódjál, ne nyaggasd. Azzal csak azt éred el, hogy eleve úgy megy iskolába, hogy utálja az egészet.
2020. júl. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

Hagyjad, mert megutáltatod vele előre azt, amit még nem is ismer!

Majd tanul szeptembertől eleget, a házikat pedig meg fogja írni, mert meg kell írni, ráadásul ha napközis lesz, ott délután meg is írják.

2020. júl. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%

Velem anyám anno megcsinátatott mindenféle foglalkoztató szrt, elment a nyaram, a tanítónő meg nem tudott mit csinálni velem mert már a fél elsős anyagot tudtam. Írtam, olvastam folyékonyan mire iskolaba mentem.

Nem kell kiszúrni a gyerekkel, hagyjad békén :)

2020. júl. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
Ovis még. Elsős korában is még ovis lesz. Függetlenül attól, hogy iskolába fog járni. Teljesen természetes, hogy nem akar tanulni. Minek erőltetni? Az én fiam iskolás már, most volt 3-os. Lenne mit gyakorolni, de tudod mit? Nem nyaggatom. Nem mondom, hogy nyár végén egy kicsit nem ismétlek vele, de tudod mikor teszem kínszenvedéssé neki a nyarat. A szünet pihenésre való. Iskolaidőben tanulhat majd még éppen eleget.
2020. júl. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Tanító vagyok, de jelenleg magántanárként dolgozom, úgyhogy magam ellen beszélek.Egeszséges első osztályba készülő gyereket nem kell otthon nyaggatni, főleg nem a szülőnek. Ha van kedve, csinálhat belőle feladatot, de ne legyen kényszer! Az iskolában majd megtanul mindent, de sokkal nehezebb dolga lesz a tanító néninek, ha már a start mezőn elvesztette a gyerek a motivációját. 😄
2020. júl. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%

"Az én fiam iskolás már, most volt 3-os. Lenne mit gyakorolni, de tudod mit? Nem nyaggatom. Nem mondom, hogy nyár végén egy kicsit nem ismétlek vele..."


Egyén is 3.os volt. Egy pillanatig nem jutott eszembe, hogy tanuljunk, de még a nyár végi ismétlés sem- Úgyis azzal kezdik az évet, közel 3 hónap anyagát kell normál körülmények között gyorsan átvenniük. Minek nyúzzam bármivel is?

2020. júl. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Még ő mondta a boltban hogy szeretne ilyen füzeteket, párat töltött is, de nem sokat. Persze semmi kényszer, játékosan próbáltam de nem is mondom neki többször, akkor majd a suliban folytatja. Koszi a válaszokat!
2020. júl. 23. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!